Ważne

Czwarty października, czyli Google prezentuje nowe Pixele – live blog

Już od kilkunastu godzin nasze kalendarze wskazują datę “4. października”. Co to oznacza? Dla ludzi niezainteresowanych technologią – nic specjalnego, ale dla geeków ten dzień to coś więcej. W końcu właśnie dziś mają zostać zaprezentowane nowe Pixele, a także Pixelbook. Możecie śledzić z nami na bieżąco to, co właśnie dzieje się w siedzibie Google, w Kalifornii.

Część z Was zastanawia się zapewne, dlaczego tytuł tego wpisu to po prostu “czwarty października”? Mogłoby się wydawać, że gigant z Mountain View na pewno wymyślił jakąś chwytliwą nazwę na swoją konferencję, ale… tak nie jest. Data premiery tegorocznych Pixeli została ujawniona w połowie września, a od tamtego czasu wszystkie informacje są opisywanie po prostu jako October 4th.

Powyżej znajduje się transmisja Google z wydarzenia, a pod tym akapitem – live blog, w którym będziemy zdawać Wam relację na bieżąco. Spodziewamy się trzech nowych urządzeń – smartfonów Pixel 2 i Pixel 2 XL oraz Pixelbooka. Co prawda my śledzimy nowości sprzed ekranów komputera, ale Kasia jest właśnie w Berlinie, do którego zaprosiło ją Google, więc liczymy na jakieś dodatkowe informacje z pierwszej ręki. To jak, gotowi?

Komentarze

  • Linkyop

    Znowu 24liveblog? Nie ma naprawdę żadnej alternatywy dla tego?

    • Paweł

      Dziś wszystko działa (odpukać!) jak należy ;)

    • Gdyby była jakaś sensowna, na pewno byśmy się przesiedli

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona