Ważne

Plotki o Nubii Z17s są prawdziwe. A jeśli rzeczywiście wyposażą ją w taki ekran, to będzie śliczna

12 października to data ważna dla ZTE. Wtedy ma odbyć się konferencja, na której będzie ogłoszone coś ważnego, jeśli chodzi o markę Nubia. Co prawda producent jest w tej sprawie bardzo tajemniczy, ale sporo zdradza grafika anonsująca wydarzenie. Spodziewamy się smartfonu ZTE Nubia Z17s z ekranem o proporcjach 2:1.

Oficjalne zaproszenie zawiera w sobie kilka symboli, które można bez większego trudu zdeszyfrować. Co prawda w efekcie nie dostajemy od ZTE oficjalnego potwierdzenia, że Nubia Z17s zostanie zaprezentowana właśnie 12 października, ale… No spójrzcie tylko:

Na plakacie promującym konferencję i dotyczącym marki Nubia, mamy wielką literę “s”.  Na szali wagi po prawej stronie mamy woreczek z napisem “2.1” (i skrót “kg” – nie mam pojęcia, co kilogramy mają do smartfonu…). Sugeruje on proporcje ekranu. Forma zapisu jest nieco inna od tej, którą zwykliśmy się posługiwać (my użylibyśmy skrótu “2:1”), ale jest on tożsamy z zapowiedziami ZTE, w których firma obiecywała, że kolejna Nubia będzie mieć “ekran 2.1”. Przynajmniej pod tym względem wszystkie poszlaki do siebie pasują.

Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie, przedstawiające rzekomo Nubię Z17s, i wygląda ona naprawdę nieźle. Jeśli przedni panel będzie rzeczywiście tak dobrze zagospodarowany (przynajmniej z trzech stron), to nowy produkt podmarki ZTE będzie wzornictwem konkurował z Xiaomi Mi Mix 2 oraz Vivo X20.

Nubia Z17s, podobno

Zapowiada się godny następca Nubii Z17, w której co prawda udało się praktycznie kompletnie pozbyć ramek, ale tylko z dwóch stron. Na więcej informacji musimy poczekać do przyszłego czwartku, kiedy to ZTE w końcu odkryje wszystkie swoje karty.

źródło: Playfuldroid
na zdjęciu tytułowym: Nubia Z17

Komentarze

 • Bart

  wszystko pięknie tylko Nubia z17 nie doczekała się globalnej wersji z play store ,plus zablokowany bootloader czyni ten telefon bezużytecznym wszędzie poza Chinami . Ciekawe jak będzie z nowym modelem ,miałem nubie z9 I z11 I naprawdę ciekawe telefony

  • krzjna

   Jakoś w Bludiode ten telefon jest dostępny, a nie wierzę że tak porządna firma sprzedawała by chłam.
   Musi mieć wgrany usługi Google i może nawet j. Polski.

   • Bart

    Nie wiem ,ale kontaktowałem się z kilkoma sklepami i każdy odpowiedział,że global rom nie jest dostępny

    • krzjna

     Kupowałem kilka telefonów u nich. Pomimo pokazanego czasu sprzęt dostawałem w max. dwa tygodnie. Nawet jeśli fabrycznie nie było j. Polskiego to dogrywali. Mają wygodny chat online i z tego co się przed chwilą dowiedziałem Z17 od nich ma i j. Polski i usługi Google.

    • VMortens

     Jakos tego ludzie u nas uzywaja:
     https://telchina.pl/nubia-z17-t35091.html

     • Bart

      Tak ale to root i gapps ,romu globalnego nie ma

     • VMortens

      Temu nie przeczę, zaprzeczam tylko, że są bezużyteczne. Oczywiście, masz rację, że to użyteczność ograniczona, bo trzeba tego roota ukrywać do płatności i bankowości, ale używać się da. Ba, Z17 ma nawet kanał B20.

   • stark2991

    Porządna firma? Oni po prostu sprowadzają telefony z Chin i innych miejsc, gdzie są dostępne.

    • krzjna

     Prządka firma ponieważ mnie, ani moich znajomych ani razu nie oszukała. Rzetelna że inaczej powiem.

     • stark2991

      Oszukać nie oszukała, ale kupiłeś telefon z Chin, bez gwarancji a nawet bez możliwości naprawy w Polsce (jeśli nie jest dostępny w Europie). Zazwyczaj “widziały gały co brały”, ale niektórzy myślą, że to normalny sklep jak jakiś Neonet, a tak nie jest.

     • krzjna

      Gwarancja jest zapewniona. Oczywiście telefon który nie wyszedł po za np. taką Koreę nie będzie naprawiany w Polsce. Nawet to i lepiej że wyślą go do producenta.
      Ja całe szczęście jeszcze nie miałem okazji korzystać z gwarancji.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona