Stare-nowe szaty króla? Całkiem możliwe, że tak będzie wyglądać Xiaomi Redmi Note 5 - Tabletowo.pl
Ważne

Stare-nowe szaty króla? Całkiem możliwe, że tak będzie wyglądać Xiaomi Redmi Note 5

Xiaomi Redmi Note 4 stał się jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów w Chinach, a w Indiach jest aktualnie numerem 1. Dzięki świetnemu stosunkowi ceny do możliwości wielu zdecydowało się go kupić również na naszej ziemi. Nic dziwnego, że oczekiwania wobec jego następcy są wysokie. Jak mógłby wyglądać Redmi Note 5?

Co prawda poniższe grafiki to tylko zabawa w Photoshopie, jednak znając Xiaomi i pewną niechęć firmy do przesadnego eksperymentowania z wyglądem swoich urządzeń, można bezpiecznie założyć, że Redmi Note 5 będzie podobny do swojego poprzednika.

Pewną różnicą ma być podwójna kamera tylna, której się spodziewamy w średniopółkowej propozycji Xiaomi. Mają zagościć w nim dwie matryce o rozdzielczości 16 Mpix oraz 5 Mpix.

Pozostałe prawdopodobne, choć jeszcze nie potwierdzone podzespoły mogą obejmować procesor Qualcomm Snapdragon 660 (nie wyobrażam sobie, żeby do urządzenia trafił zeszłoroczny Snap 625) lub MediaTek Helio P25, 3 GB lub 4GB RAM i 32 GB lub 64 GB pamięci wewnętrznej.

Tabletowo.pl Stare-nowe szaty króla? Całkiem możliwe, że tak będzie wyglądać Xiaomi Redmi Note 5 Plotki / Przecieki Smartfony Xiaomi

Wraz z kompletem czujników, do których Xiaomi powinno w końcu dorzucić NFC, smartfon dostanie baterię o pojemności 4000 mAh. Złącze audio 3,5 mm i dioda podczerwieni pewnie zostaną na górnej krawędzi. Całkiem możliwe, że w Redmi Note 5 pojawi się też USB typu C. Byłoby miło, gdyby urządzenie działało na Androidzie 7.1 Nougat z MIUI 9 (bo o Oreo nie marzę).

Podkreślam, że są to tylko fanowskie rendery, a i specyfikacja jest tylko hipotetyczna. Sam jestem ciekaw, jak Xiaomi odniesie się do designu swoich poprzedników i czy nie zaserwuje czasem czegoś odrobinę bardziej odważnego.

Recenzja Xiaomi Redmi Note 4

źródło: 91mobiles przez TechUpdates

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona