W Auchanie kupisz nowy tablet DGM, ale lepiej dwa razy się zastanów, czy naprawdę warto to zrobić - Tabletowo.pl

W Auchanie kupisz nowy tablet DGM, ale lepiej dwa razy się zastanów, czy naprawdę warto to zrobić

Wiele marketów handluje nie tylko spożywką oraz chemią, ale również elektroniką i jest to o tyle ciekawe, że w ich ofertach znaleźć można propozycje marek, których na próżno szukać w – nazwijmy to – typowo elektronicznych sklepach. W Auchanie na przykład pojawił się właśnie tablet DGM T-1022QI, ale akurat w tym przypadku lepiej dwa razy się zastanowić, czy warto na niego wydać ciężko zarobione pieniądze.

Bez owijania w bawełnę: specyfikacja tabletu jest przedpotopowa. Urządzenie wyposażono bowiem w wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280×800 pikseli (149 ppi), czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHz z układem graficznym Mali-400 MP2, 1 GB LPDDR3 RAM8 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB.

Tabletowo.pl W Auchanie kupisz nowy tablet DGM, ale lepiej dwa razy się zastanów, czy naprawdę warto to zrobić Android Nowości Tablety

DGM T-1022QI (fot. DGM)

DGM T-1022QI oferuje również aparat główny o rozdzielczości 2 Mpix na tyle i kamerkę VGA (0,3 Mpix) na przodzie. Łączność w tablecie zapewniają moduły: Bluetooth 2.0 i jednozakresowe Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz oraz złącza: słuchawkowe 3,5 mm i microUSB z obsługą OTG. Producent wspomina też o „wzmacniaczu stereo”, ale mimo wszystko i tak nie oczekiwałbym po takim sprzęcie wybitnej jakości odtwarzanego dźwięku.

Tabletowo.pl W Auchanie kupisz nowy tablet DGM, ale lepiej dwa razy się zastanów, czy naprawdę warto to zrobić Android Nowości Tablety

DGM T-1022QI (fot. DGM)

DGM T-1022QI pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop i zasilany jest energią z niewymiennego akumulatora o pojemności 4000 mAh. Całość ma wymiary 240x170x9,5 mm. Z tego, co widzę, w sprzedaży dostępna będzie tylko jedna, biała wersja kolorystyczna.

Nie da się ukryć, że – przynajmniej na grafikach promocyjnych – DGM T-1022QI prezentuje się całkiem ładnie i może przyciągnąć wzrok. Jednak osobiście – i podejrzewam, że się ze mną zgodzicie – kupna tego tabletu za 369 złotych nie można uznać za udany interes. Specyfikacja urządzenia jest bowiem tak słaba, że każdy za pewno bardzo szybko pożałuje, że wydał na niego swoje ciężko zarobione pieniądze.

Źródło: informacja prasowa, DGM

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona