Ważne

Baterie w iPhonie 7 Plus i iPadzie mini 4 wysiadają w porównaniu z tą zamontowaną w Oukitelu K10000 Max

W przyszłym tygodniu Oukitel rozpoczyna sprzedaż modelu K10000 Max, którego monstrualna bateria rzuciła wyzwanie iPhone’owi 7 Plus i iPadowi mini 4. O ile dłużej od tych urządzeń będzie działał długodystansowy smartfon?

Fani Apple już wiedzą, że nowe iPhone’y mogą mieć trudność z osiągnięciem dłuższych czasów pracy niż iPhone 7 Plus, ze względu na pojemność baterii nieco zmniejszoną względem swoich poprzedników. Żeby pokazać, jak wytrzymałe ogniwo zainstalowano w modelu K10000 Max, zestawiono je z długością działania iPhone’a 7 Plus oraz iPada mini 4, który też nie może wstydzić się przebiegów na jednym ładowaniu.

iPhone 7 Plus wyłączył się po 1 godzinie czatu wideo, 1 godzinie nagrywania wideo w Full HD oraz 50 minutach odtwarzania wideo. iPad mini 4 przetrwał nieco dłużej – padł po godzinnej sesji wideorozmowy, godzinie nagrywania filmu w FHD i niewiele ponad godzinie oglądania animacji.

Jednocześnie K10000 Max po godzinie rozmowy przez wideoczat pokazał poziom baterii na poziomie 99%, a po nagrywaniu materiału filmowego przez godzinę miał jeszcze 87% mocy. W czasie, gdy iPhone 7 Plus i iPad mini 4 błagały o ładowarkę, Oukitel dysponował jeszcze 77% akumulatorka.

Producent zapewnia, że jeśli nie korzystamy z telefonu intensywnie i ograniczamy się do kilku krótkich, 2-3 minutowych rozmów, wysyłamy nie więcej niż 5-6 wiadomości tekstowych dziennie i nie przesiadujemy długo na Facebooku, to jesteśmy w stanie dobić do 1 tygodnia z dala od ładowarki K10000 Max.

Model ten ma 5,5 calowy ekran Full HD, 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Zastosowany procesor to ośmiordzeniowy MediaTek MT6753. Nazwa modelu wzięła się rzecz jasna z ogromniastej baterii 10000 mAh. Będzie też odporny na wodę, pył i upadki. Smartfon pojawi się w przedsprzedaży, która rozpocznie się ona 18 września, w cenie 259,99 dolarów.

wpis powstał przy współpracy z Oukitel

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona