Ważne

Jest promocja na Huawei P10 Plus. Zielony wychodzi najtaniej

Kasia podczas testowania Huawei P10 Plus chwaliła kilka aspektów tego smartfona. Duży ekran, spora ilość RAM-u i bardzo dobry aparat to czynniki, które cenimy w urządzeniach mobilnych. Niektórzy narzekali na stosunkowo wysoką cenę urządzenia. Jeśli nie boimy się zakupów w Chinach, mamy dla Was kody rabatowe do sklepu TomTop.

Jakie oszczędności wchodzą w grę w wypadku zdecydowania się na zakup Huawei P10 Plus za granicą? Co ciekawe, jest to związane z wersją kolorystyczną urządzenia. W Polsce na przykład, za Huawei’a trzeba wydać około 2800 złotych. Kupując smartfon w Chinach, na przykład na AliExpress, można znaleźć go za 563 dolary – czyli niewiele ponad 2 tysiące złotych.

Będąc zdecydowanym na ten model, i przeglądając oferty różnorakich chińskich sklepów, można natrafić na prawdziwe okazje. Z ciekawą propozycją wyskoczył sklep TomTop, który udostępnił kod promocyjny obniżający cenę Huawei P10 Plus o 15 dolarów. Może to niedużo, bo sprawa rozbija się o niewiele ponad 50 złotych, jednak dla łowców okazji to niemal majątek.

I tak, kosztujący zwykle około 570 dolarów Huawei P10 Plus w kolorze zielonym, po uwzględnieniu rabatu kosztuje 554.99 dolara, czyli w przeliczeniu 1975 złotych. Inne wersje obudowy też są tańsze w promocji:

  • $598.99 za wersję w złotym różu (ok. 2132 zł)
  • $573.99 za wersję niebieską (ok. 2043 zł)
  • $577.99 za wersję złotą (ok. 2057 zł)

W każdej opcji ceny są niższe niż w kraju, a i wśród chińskich sklepów oferta ta nie jest słaba. Osoby zainteresowane wspomnianym modelem mogą znaleźć go na tej stronie. Wysyłka do Polski jest darmowa. Trzeba tylko pamiętać, że smartfon przyjdzie z zasilaczem z wtyczką z płaskimi bolcami (US) i potrzebna będzie przejściówka.

Jeśli chcielibyście zapoznać się z recenzją Huawei P10 Plus, to znajdziecie ją >tutaj<.

wpis powstał przy współpracy z TomTop

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona