iPhone 8 zadebiutował. I Apple przy okazji obniżyło ceny iPhone’a 7 i iPhone’a 6S

Apple zaprezentowało iPhone’a 8. Przy okazji oficjalnie obniżyło jednak również ceny iPhone’a 7 oraz – co nieco zaskakujące – iPhone’a 6S. Zobaczcie, ile teraz kosztują poszczególne modele smartfona z jabłuszkiem na obudowie.

Przyznaję, że jestem niemało zaskoczony, że po premierze iPhone’a 8 Apple nie “zdjęło” ze swojej strony iPhone’a 6S. Wszakże po debiucie najnowszej generacji zawsze pozostawiano tylko poprzednią, a trzecią w kolejności usuwano na zawsze z witryny. Tym razem widnieją na niej nie jedynie dwie, a aż trzy. My skupimy się jednak na dwóch najstarszych.

ModeliPhone 7iPhone 7 PlusiPhone 6SiPhone 6S Plus
32 GB2729 złotych3319 złotych2229 złotych2729 złotych
128 GB3229 złotych3819 złotych2729 złotych3229 złotych

Dla przypomnienia, ceny z dnia premiery:

ModeliPhone 7iPhone 7 PlusiPhone 6SiPhone 6S Plus
32 GB3349 złotych3949 złotych3199 złotych (16 GB)3699 złotych (16 GB)
128 GB3879 złotych4479 złotych3699 złotych (64 GB)
4199 złotych (128 GB)
4199 złotych (64 GB)
4699 złotych (128 GB)

A na koniec jeszcze jedna ciekawostka:

Wersje z 256 GB pamięcią wewnętrzną nie są jednak już dostępne na stronie Apple. Nawet iPhone 7 Onyks oferowany jest teraz z 32 GB i 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika.

Polecamy również:

Nasze wielkie porównanie flagowców. 11 najlepszych smartfonów w jednym miejscu!

Recenzja iPhone’a 6S Plus

Źródło: Apple

Komentarze

 • Grzegorz Kosowski

  Śmieszy mnie najbardziej jedno iphone x ma nadrywanie 4k 60 klatek i najtańsza wersja zaledwie 64 g pamięci. To jakiś żart. Pamiętajcie że w nim pamięci nie rozszerzymy. Co do skanera twarzy wydaje się być mniej precyzyjny i wolniejszy od skanera Samsunga. Ale mają czas to dopracować. Zanim trafi do klijenta minie jeszcze 2 miesiące. A tak szczerze to spodziewałem się czegoś więcej. Mało konkretów i nie wiadomo jak się sprawi bateria. Co do ceny to można się było spodziewać 999$ cena wysoka i nie każdy sobie na niego pozwoli.

  • przeXYZmek 730714

   Prawie wszystko prawda, no ale żeby oceniać precyzję i szybkość chwilę po premierze nie mając telefonu w ręce, ani nie mogąc popierać swojej tezy żadną recenzją ?

   • Grzegorz Kosowski

    Nie muszę czekać na recęzię po prostu pisze co widziałem na konferencji Apple. Jestem w posiadaniu s8 i skaner tęczówki działa błyskawicznie. A ma przecież to być konkuręcja dla Samsunga. Ale jeszcze raz podkreślam ten smartfon na pokazie to raczej prototyp niż jóż gotowy produkt wie mają jeszcze czas to poprawić do października.

    • Janek z fabryki szklanek

     Kup jeszcze słownik, bo aż zęby bolą jak się to czyta.

     • Grzegorz Kosowski

      A ty co polonistka jesteś. Liczy się treść. Nauczyciel się znalazł.

     • Sebek

      Widać właśnie jak dzisiaj szerokość smartfony wpływają na rozwój edukacji. Wróć autokorekta wyłączona!? To ja włącz, to tego się czytać nie da “JÓŻ”

     • Grzegorz Kosowski

      To nie czytaj i zmień forum bo widzę że to nie dla ciebie. Twoim hobby to chyba jest sprawdzanie błędów a nie poważna dyskusja. A tak wogule to j.p. to chyba jedyny taki gdzie “u” i “ó” to niby nie to samo. Jak czytasz to też wymawiasz ” u z kreską” czy po prostu ” u”. A pomylić to każdy się może.

     • Wuj

      Ale żeby już” napisać przez ó?? Poważna dyskusja nie istnieje z taką dysleksją

     • Vallenrod

      Dlaczego nie ,przeciez dysleksja to choroba niezalezna od osoby.
      Jesli rozumie sie sens to nie powinno to przeszkadzac. W koncu nikt tu tez nie chwali sie tytulem naukowym.

     • Vallenrod

      “o” z kreska , anie “u” z kreska .Dobrze sie przyjrzyj

   • Grzegorz Kosowski

    A i jeszcze jedno. Jak było widać najwięcej czasu poświęcili na zabawę z emojkami niż pokazać coś co miało być taką rewolucją. To że będzie szybszy od konkuręcji mogłem obstawiać w ciemno a tu innych konkretów nie było. Słabo to wygląda ale przyznam że wygląda (jak na iphone) całkiem nieźle. Pytanie jeszcze co do 8s. Czy czasami nie szczelili sobie samobója tym że pokazali je jednocześnie z x-em. Zobaczymy wkrótce. Bo różnice między nimi są na prawdę niewielkie.

 • ooBA7MANoo

  Ale pokazali. Buhahaha

 • Stefan

  Srajfon – telefon dla hipsterów do robienia selfie prze lustrem. Patrzcie biedaki, mam jabłuszko na obudowie. Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby wydać ponad 4 tysiące na srajfona, jest tyle świetnych, tańszych smartfonów. I jeszcze ten ich system ograniczony jak użytkownik tego telefonu…

  • Edi999

   Ale masz bój dupy z tego powodu

   • Stefan

    …powiedział właściciel Ajfona

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona