Ważne

Laptop Kiano SlimNote 14.2+ z 4 GB RAM od dziś można kupić o 100 złotych taniej. Ale tylko przez kilka dni

Kiano SlimNote 14.2+ zadebiutował na rynku niespełna dwa tygodnie temu, a producent już teraz zdecydował się zorganizować pierwszą promocję, dzięki której chętni mogą aktualnie kupić tego laptopa o sto złotych taniej. Ale trzeba się szybko decydować, ponieważ wkrótce się ona zakończy i cena wróci do pierwotnego poziomu.

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie Kiano SlimNote 14.2+ trzeba mieć świadomość, że jest to raczej sprzęt do podstawowych oraz niezbyt skomplikowanych i wymagających zastosowań. Wynika to przede wszystkim z faktu zastosowania przez producenta czterordzeniowego (14 nm) procesora Intel Atom x5-Z8350 ze zintegrowanym układem graficznym Intel HD Graphics 400, który zdecydowanie nie jest „demonem wydajności”. Laptop dysponuje jednak aż 4 GB RAM, co w tej półce cenowej jest praktycznie niespotykane.

A jeżeli jesteśmy już przy cenie, to Kiano SlimNote 14.2+ kosztował na start 899 złotych. Ale dziś rozpoczęła się promocja, dzięki której chętni mogą kupić ten sprzęt o sto złotych taniej, czyli za 799 złotych. Trzeba tylko pamiętać, że oferta obowiązuje wyłącznie w sklepach sieci Media Markt i obowiązywać ma jedynie cztery dni, do 11 września włącznie. Ewentualnie do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Zainteresowanym Kiano SlimNote 14.2+ przypomnę, że laptop wyposażono także w błyszczący wyświetlacz o przekątnej 14,1 cali i rozdzielczości HD (1366×768 pikseli; 111 ppi), 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB, kamerkę VGA, głośniki stereoakumulator o pojemności 10000 mAh. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10 Home z zainstalowaną 30-dniową wersją testową pakietu Microsoft Office.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona