Ważne

Traficar, czyli autem na minuty, przewieziesz teraz również meble z IKEA

Jest tylko jeden warunek: musisz mieszkać w Krakowie

Jeżeli mieszkasz (lub bywasz) w Warszawie lub/i Krakowie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że chociaż raz spotkałeś na swojej drodze Traficar. A może kiedyś i z niego skorzystałeś. Teraz jednak flota powiększyła się o nowe samochody, dzięki którym będziesz mógł przewieźć nawet i komplet mebli z krakowskiej IKEI.

Traficar poinformował dziś, że od teraz klienci mogą wynająć również jeden z sześciu samochodów Renault Kangoo, który umożliwia przewiezienie znacznie większej ilości rzeczy niż dotychczas dostępne auta. Taka opcja z pewnością przyda się osobom, które planują przeprowadzkę i nie mają za dużo gratów do przewiezienia oraz klientom, którzy zrobili nieco większe zakupy w krakowskiej Ikei.

Bo to właśnie na parkingu przy tym sklepie czekają na chętnych nowiutkie Renault Kangoo. Zasady wynajmu oraz – co równie ważne – ceny pozostają dokładnie takie same. Jest tylko jeden “haczyk” – po skorzystaniu z samochodu trzeba nim wrócić pod Ikeę – nie można go zostawić gdziekolwiek, jak ma to miejsce w przypadku pozostałych aut, dostępnych w ofercie Traficar.

Już jest! Renault Kangoo tylko w IKEA Kraków!

#KRK: By sprostać oczekiwaniom, uruchamiam dziś dla Was 6 samochodów Renault Kangoo z myślą o przeprowadzkach i większych zakupach w IKEA! W bagażniku zmieścicie nawet największe gabarytowo meble z serii PAX ;)Sposób wynajmowania oraz cena za minuty i przejechane kilometry pozostają bez zmian! Jedyna różnica to wymóg zakończenia wynajmu na parkingu IKEA Kraków.Macie pytania? Jak zwykle jestem do Waszej dyspozycji ;) #traficar #IKEA #ORLEN #RenaultKangoo

Opublikowany przez Traficar na 4 września 2017

Oczywiście przy okazji nie mogę nie zapytać czy ktoś z Was kiedykolwiek korzystał z Traficar? A może robi to regularnie? Co w ogóle myślicie o pomyśle wynajmowania auta na minuty, tylko w razie potrzeby?

Źródło: Traficar

Komentarze

 • teges

  Jak auto na czas, to pewnie jak wariaty na drogach cebulaki jeżdżą :)

  • anemusek

   Nie oceniaj wszystkich swoją miarą.
   50 groszy za minutę plus 80 groszy za km i 10 groszy za postój to nie majątek. Wychodzi jak taxi.

 • Do najbliższej Ikeii mam ze 4h. Prościej (ich) meble zamówić na allegro z kosztem przesyłki (często) wliczonym w cenę, jeśli wyda się pewną kwotę. Pomysł sam w sobie nie jest głupi, ale skorzystają głównie klienci stacjonarni, którzy mieszkają nieopodal sklepu.

 • mk13

  W jakiej warszawie? Według strony w stolicy nie ma sztuki samochodu w tym systemie!

  • Polecam czytanie ze zrozumieniem. Traficar dostępny jest zarówno w Warszawie, jak i Krakowie. Usługa połączona z Ikeą – tylko w Krakowie. I tak też jest w tekście.

   • mk13

    A ja miałem na myśli dosłownie, na stronie Traficar nie ma jakiegokolwiek dostępnego samochodu w Warszawie, przynajmniej według wyszukiwarki. Nie wiem jak oni w czerwcu włączyli usługę w Warszawie, ale jest wyjątkowo teoretyczna bo nie da się z niej korzystać;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona