Ważne

TP-Link po raz kolejny pozytywnie zaskakuje – poznajcie Neffos N1

TP-Link jest dość młodym producentem, jeżeli chodzi o branżę smartfonów, jednak po raz kolejny udowadnia, że nie zamierza stać w miejscu, tylko stale chce się rozwijać i udoskonalać swoje urządzenia. I właśnie przedstawił nam kolejny na to dowód w postaci modelu Neffos N1.

Smartfon wyposażono w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, czyli 1080×1920 pikseli, co przekłada się na 401 ppi. Do tego dysponuje on 4 GB RAM64 GB pamięci wewnętrznej (najpewniej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD). Producent potwierdził też obecność złącza USB Typu C, które powoli, aczkolwiek sukcesywnie wypiera port microUSB.

Jak widzicie na załączonym powyżej obrazku, Neffos N1 wyposażono także w podwójny aparat główny. Warto w tym miejscu dodać, że to pierwszy smartfon tej marki z tym rozwiązaniem. Niestety, producent nie podał, jakimi parametrami się on charakteryzuje, ale osobiście podejrzewam, że mamy tu do czynienia z konfiguracją, gdzie drugie z “oczek” zbiera wyłącznie dane o głębi, pozwalając tym samym użytkownikowi uzyskanie efekty bokeh, czyli rozmazanego tła.

Część z Was na pewno zauważyła również uderzające podobieństwo Neffosa N1 do Huawei P10. Nie wiem, czy jest ono umyślne, czy “przypadkowe”, ale nie można zaprzeczyć, że taki design zdecydowanie może się podobać. Całość jest bowiem elegancka, a do tego bardzo smukła – grubość smartfona wynosi zaledwie 7,5 mm.

Jak podaje TP-Link, Neffos N1 trafi do sprzedaży w Polsce w pierwszej połowie 2018 roku. Smartfon zostanie oczywiście objęty 24-miesięczną gwarancją w trybie door-to-door.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • Marcis

  Podoba mi się te Neffos. Z chęcią bym go zakupił i porównał z moim Mi5x.

 • Nikodem Pitura

  Ciekawe jaki procesor pewnie mediatek

 • Anonim

  Szkoda, że te 2 aparaty to chwyt marketingowy i zapewne są to słabe moduły. Zamiast tego można było wsadzić jeden porządny aparat. Ale wiadomo, że “podwójny aparat” jest lepszym rozwiązaniem marketingowym, niż kolejny dobry aparat 13MPix.

  • heniek

   Niestety tak. Podwójny aparat i tzw. bokeh z tych budżetowych telefonów wygląda tragicznie, wystarczy zobaczyć pierwsze zdjęcia testowe z najnowszego Meizu M6 Note. Nie wiem, być może to kwestia dopracowania oprogramowania, ale dla mnie póki co to tylko marketing.
   TP Link, jeśli okaże się lepszy od Meizu M6 Note prawdopodobnie znajdzie się w mojej kieszeni. 4Gb zachęcają :)

 • Misielko

  Jeżeli dadzą do tego sensowny procesor i cenę to super, jak narazie wydaje się okej. Poprzednie urządzenia zdaje się dawały jakoś radę?

 • Linkyop

  Tył to totalnie P9 Lite 2017.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona