Ważne

Nie tylko Kopernik była kobietą. Android Oreo też nią jest

Android to takie typowo męskie imię, prawda? Dlatego przez lata zwykliśmy mówić o nim w rodzaju męskim właśnie. Tymczasem w przypadku Androida Oreo musimy zrewidować swoje przyzwyczajenia, ponieważ okazuje się, że może być on kobietą.

Zagadnienie tożsamości płciowej raczej nie są kwestią, którą należałoby poruszać na łamach bloga technologicznego, jednak o Androidzie piszemy właściwie każdego dnia, dlatego w tym przypadku temat zdaje się być dość intrygujący. A przynajmniej zabawny.

Jak pisze bowiem jeden z redaktorów serwisu Android Central, otrzymał on z dwóch źródeł sugestię, że Android Oreo jest w rzeczywistości kobietą. A dokładniej rzecz ujmując maskotka, która firmuje najnowszą wersję systemu operacyjnego Google. Dywagacje na temat jej płci miały wyjść od tego, że druga połówka ciastka nie jest – jak pierwsza, ta z przodu – tarczą, a bujnymi włosami, czyli raczej typowo kobiecym atrybutem.

Idąc dalej tym tropem i przyglądając się z większą dociekliwością uniformowi maskotki Androida Oreo, nietrudno się dopatrzyć, że strój przypomina swoim designem kombinezony bajkowych superbohaterek, jak na przykład Sailor Moon czy Atomówek. Jej zachowanie również jest dość kobiece.

Oczywiście nie bierzcie powyższych dywagacji na poważnie, tylko potraktujcie je z przymrużeniem oka ;)

Na koniec jeszcze słowo wyjaśnienia dla tych, którzy pomyśleli, że Kopernik naprawdę była kobietą – nie, nie był. Tekst pochodzi z filmu Seksmisja>tutaj< macie link do odpowiedniego momentu, w którym pada to stwierdzenie (autor nie pozwala udostępniać materiału na innych stronach, dlatego muszę Was odesłać do YouTube’a).

Źródło: Android Central

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona