Ważne

Nie tylko Kopernik była kobietą. Android Oreo też nią jest

Android to takie typowo męskie imię, prawda? Dlatego przez lata zwykliśmy mówić o nim w rodzaju męskim właśnie. Tymczasem w przypadku Androida Oreo musimy zrewidować swoje przyzwyczajenia, ponieważ okazuje się, że może być on kobietą.

Zagadnienie tożsamości płciowej raczej nie są kwestią, którą należałoby poruszać na łamach bloga technologicznego, jednak o Androidzie piszemy właściwie każdego dnia, dlatego w tym przypadku temat zdaje się być dość intrygujący. A przynajmniej zabawny.

Jak pisze bowiem jeden z redaktorów serwisu Android Central, otrzymał on z dwóch źródeł sugestię, że Android Oreo jest w rzeczywistości kobietą. A dokładniej rzecz ujmując maskotka, która firmuje najnowszą wersję systemu operacyjnego Google. Dywagacje na temat jej płci miały wyjść od tego, że druga połówka ciastka nie jest – jak pierwsza, ta z przodu – tarczą, a bujnymi włosami, czyli raczej typowo kobiecym atrybutem.

Idąc dalej tym tropem i przyglądając się z większą dociekliwością uniformowi maskotki Androida Oreo, nietrudno się dopatrzyć, że strój przypomina swoim designem kombinezony bajkowych superbohaterek, jak na przykład Sailor Moon czy Atomówek. Jej zachowanie również jest dość kobiece.

Oczywiście nie bierzcie powyższych dywagacji na poważnie, tylko potraktujcie je z przymrużeniem oka ;)

Na koniec jeszcze słowo wyjaśnienia dla tych, którzy pomyśleli, że Kopernik naprawdę była kobietą – nie, nie był. Tekst pochodzi z filmu Seksmisja>tutaj< macie link do odpowiedniego momentu, w którym pada to stwierdzenie (autor nie pozwala udostępniać materiału na innych stronach, dlatego muszę Was odesłać do YouTube’a).

Źródło: Android Central

Komentarze

 • Lawstorant

  Matko, Bugdroid to bugdroid. po co mieszają do tego politykę?

  • Daniel

   >Politykę

   No tak, bo płeć to taka polityczna kwestia.

   • Lawstorant

    W tych czasach, jak najbardziej.

 • D?

  Kopernik kobieta? Czyżby autor wypił szklankę rteci na śniadanie?

  • Tak to jest, gdy się komentuje bez uważnego przeczytania całego artykułu.

   • abc def

    Styl taki jest jednak za bardzo luzacki. To przyciąga? To tak jakbym pisał: “Dawno temu w trawie”… o historii legalności narkotyków miękkich. Sorki, ale moim zdaniem dorabianie gęby… systemowi operacyjnemu??? Google niech sobie nawet postawi na tym stolec, ale dla mnie to po prostu dziecinada i brak pomysłu na kolejny news o niczym, aczkolwiek z potencjałem.

    • lanister

     Moim zdaniem odnoszenie się do dzieł kultury, jest jak najbardziej na plus.

  • Mariusz

   Rtęci? Uciekaj nadrabiać klasykę polskiego kina, żeby autor nie musiał drugi raz dla takich diesli pisać akapitu wyjaśnienia jak dla blondynki

  • MarcinS

   No żeby nie znać podstawowego repertuaru polskiego kina…

 • Maciej

  Czarna kobieta ;d

  • Pet Red

   ???

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona