Ważne

Dlaczego użytkownicy tak uwielbiają serię Galaxy Note? Samsung zna odpowiedź

Każda firma ma swoich wyznawców. Samsung również. Koreańczycy postanowili jednak sprawdzić, dlaczego użytkownicy aż tak uwielbiają serię Galaxy Note.

W przeprowadzonej przez producenta ankiecie aż 86% pytanych przyznało, że kocha swojego Galaxy Note’a (38% zgodziło się z tym stwierdzeniem bardzo, natomiast 48% w pewnym stopniu). 85% osób poleciłoby również smartfon z tej serii innym. Tyle samo jest też dumnych z posiadania urządzenia z tej rodziny, natomiast 74% uważa, że to najlepszy sprzęt, jaki do tej pory posiadali.

Aż 76% użytkowników Galaxy Note’ów jest też skore powiedzieć, że nie może się doczekać premiery kolejnego smartfona z tej serii. Właściciele urządzeń z tej rodzinny z większym prawdopodobieństwem powiedzą także, że są zdania, iż używany przez nich sprzęt jest bardziej wyjątkowy niż model, z którego korzystają ich znajomi. Najpewien największy wpływ na taką odpowiedź miała wpływ obecność rysika, ponieważ tak funkcjonalnego nie oferuje nikt poza Samsungiem.

A skoro przy S-Penie jesteśmy, to użytkownicy naprawdę go doceniają. Pozwala im on bowiem zwiększyć produktywność oraz bardzo wygodnie robić odręczne notatki. Właściciele Galaxy Note’ów również cenią sobie fakt, że smartfon ma duży wyświetlacz, dzięki czemu łatwiej się na nim pracuje i korzysta z dwóch aplikacji naraz.

fot. Samsung

Wśród naszych Czytelników jest cała masa osób, które miały lub nadal mają któregoś Galaxy Note’a. Zgadzacie się z wynikami przeprowadzonej przez Samsunga ankiety? Jak Wy byście odpowiedzieli? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Samsung

Komentarze

 • VaXoS

  Sam miałem Note 3 i to był pierwszy smartfon który mnie tak zaskoczył teraz jestem na S7E i też sobie chwalę

  • Wiesław Pedrycz

   Startowałem od 1,2,3.Teraz 2.5 roku mam Note 4.Albo zostanę z 4 albo będzie nowy.Też Note.

  • Seth

   I jakie wrażenia po takiej przesiadce? Stoję przed identyczną możliwością i mam obawy. s7e jest mniejszy.

 • Pathfinder

  Ja przesiadłem się z Note 4 na S7 (z powodu aparatu).
  Na plus dla notki mogę zaliczyć: 1) rysik – super sprawa – używałem codziennie (np. notatki na zdjęciu), 2) duży ekran – komfortowe przeglądanie internetu, zdjęć itp, 3) bateria – w zależności co robiłem ale na 2 dni raczej starczało bez problemu.
  W sumie jedynym minusem (momentami) był gabaryt – jak zapomniałem wyjąć z kieszeni od spodni przy wsiadaniu do auta to potrafiło zaboleć :D

  • jendrush

   Miałem taką samą przesiadkę. Aparat w Note 4 też jest bardzo dobry, ale odstaje, gdy światła jest mniej. N4 zdecydowanie było czuć w kieszeni. Ja dorzucił bym jeszcze działanie czytnika linii papilarnych – w N4 trzeba przesuwać po nim palec, a w S7 wystarczy dołożyć, to duża zaleta. Szkoda, że obecnie Samsung umieszcza czytnik w tak kiepskim miejscu.

  • Pejot88

   Ja się przymierzam do przesiadki z n4 na n8, wcześniej miałem n2. Oczywiście mam nadzieję że cena zejdzie z kosmosu na ziemię za pół roku/rok

 • Kaliii

  Miałem Note 2, potem 3, 4 i 5. Teraz jabłko, ale służbowo nadal Note 4 – do pracy w terenie jak znalazł. Ta seria ma coś w sobie

 • […]

  ten tytuł brzmi jak dowcip z czasów PRL.
  pytanie maturalne.
  “Kto jest największym w historii człowiekiem na Ziemi i dlaczego Stalin.”

 • Andrzej Fila

  Miałem Note1 teraz mam N3. Mają coś że chce się do nich wracać. Chyba kolejnym będzie N8…taką mam nadzieję.

 • Yeurhruf

  Mój n2 strasznie się grzał i bardzo często się wieszał. Pomagało wyciągnięcie baterii.

 • Yeurhruf

  Mój n2 często się grzał i zawieszał. Pomagało jedynie wyciągnięcie baterii. :-(

 • Samuraj

  “aż 86% pytanych przyznało, że kocha swojego Galaxy Note’a (38% zgodziło się z tym stwierdzeniem bardzo, natomiast 48% w pewnym stopniu)”
  Masakra. Co to za zdanie ?
  Kocham moją żonę – zgadzam się z tym bardzo albo w pewnym stopniu ?
  Można kochać bardziej lub w pewnym stopniu ale zgadzać się z tym stwierdzeniem w różnych stopniach ?

  Inna sprawa, że ludzie mają nawalone we łbach. Kochać urządzenia. Ew. wspomniana małżonka może kochać swój wibrator ale to jest wyjątek od reguły :)

  • Pejot88

   Z angielskiego “I love” nie jest tak dosłowne jak u nas kochać. Chodzi raczej o “bardzo lubię”

 • tomikitwo

  Bo można ich używać jako granat.

 • Szymon

  Polecam na 100%

 • Marcin Sawicki

  Jak ktoś potrzebuje do pracy tel z dużą powierzchnią roboczą, to Note jest najlepszą serią telefonów.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona