Ważne

Xiaomi może zrobić nam niespodziankę i zaprezentować Mi Note 3 nawet jeszcze w sierpniu

Ewentualnie we wrześniu

Xiaomi w tym roku zaprezentowało dopiero jednego high-enda i mowa tu oczywiście o Mi 6. Z niecierpliwością wyczekujemy więc kolejnego – szczególnie, że w tym roku producent nie zdecydował się wypuścić na rynek Mi 6 Plus. Jego rolę przejąć ma Mi Note 3, który rzekomo zostanie pokazany światu jeszcze w tym miesiącu. Dokładniej pod koniec.

A tak przynajmniej sugerują najnowsze doniesienia prosto z Chin. Chociaż, co ciekawe, dopuszczają jednocześnie możliwość, że smartfon ostatecznie zadebiutuje we wrześniu. Są więc dwie opcje, względnie trzy: albo Xiaomi pokaże Mi Note 3 w tym miesiącu, ale rozpocznie jego sprzedaż dopiero w następnym, albo nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja co do dnia premiery, albo to po prostu fejk.

Ja osobiście nie skłaniam się ku żadnej, wymienionej przeze mnie możliwości, tylko czekam na ruch ze strony Xiaomi, ewentualnie jakieś bardziej konkretne informacje. Na razie wciąż poruszamy się bowiem w sferze domysłów i przypuszczeń. Mimo że w przeszłości pojawiła się już sugestia, że Mi Note 3 zadebiutuje w trzecim kwartale 2017 roku, który obejmuje właśnie okres od początku lipca do końca września.

Przy okazji serwis źródłowy sugeruje także, że Xiaomi ostatecznie nie zastosuje w Mi Note 3 obustronnie zakrzywionych paneli OLED produkcji LG, tylko ponownie zamówi AMOLED-owe wyświetlacze o rozdzielczości 2K (również typu Edge) u Samsunga.

*Na grafice tytułowej Xiaomi Mi Note 2

Źródło: MyDrivers przez Playfuldroid!

Komentarze

 • Tod

  Jeśli chcecie korzystać jak człowiek z telefonu, to odradzam Xiaomi. Chyba, że wygracie sobie coś pokroju LOS, ale to już wyższa szkoła jazdy.

  • miumiu

   Masz coś do MIUI ?! ;p Obecnie na Mi6 lata płynniej i szybciej niż IOS :v

   • Tod

    Mam to do miui, że po pewnym czasie powiadomienia nie przychodzą na czas. Bawienie się w ręczne dodawanie aplikacji do autostartu i jakiś kłódki to nieporozumienie.

    • Igor Serwin

     Mi na MIUI na Mi 6 powiadomienia nie przychodziły od początku, po dwóch dniach zainstalowałem LOS. Obecnie siedzę na Omniromie i wszystko ładnie działa, MIUI znienawidziłem bardzo szybko przez te nieprzychodzące powiadomienia.

    • miumiu

     Bez przesady dodanie jednorazowo aplikacji do autostartu nie jest bardzo wymagające. Używam tego samego telefonu Xiaomi od dwóch lat, na systemie miuipolska, obecnie xiaomi eu. Kłódek nie używam. Problemów z powiadomieniami nie doświadczyłem, przychodzą czy to z Messengera, czy z GG, czy z aplikacji BZWBK o użyciu karty na bieżąco.

     • Tod

      Instaluje aplikacje i od razu chce korzystać z jej wszystkich funkcji. Tak to muszę pamiętać o autostarcie, gdzie natywnie android radzi sobie z takimi rzeczami automatycznie. Po co utrudniać sobie życie, tracić niepotrzebnie czas? Propo messengera, co chwilę system pyta o jakieś pozwolenie na wyświetlanie dymków z wiadomościami… Jest to bardzo irytujące.

     • miumiu

      No powinien raz zapytac jak to na androidzie. Jak co chwilę to może coś z softem.

    • Tomek Michalak

     Tod to ty masz coś nie tak z Miui lub masz tą nakładkę zainstalowaną na innym telefonie niż Xiaomi jako Rom.. ja mam Mi6 i Miui jest najlepszą nakładką a miałem od Iphonów po Samsungi, HTC, Huawei i Oneplus 5 i Mi6 z Miuj the best! :D Mega szybko, mega płynni, multum opcji i funkcji które nie spowalniają systemu tylko dodają uroku wieloma rzeczami, a lada moment Miui 9 pod hasłem Lighting Fast gdzie będzie jeszcze większa petarda i świetne dodatki :)

  • cukru

   Ja korzystałem zarówno z LOS jak i z RR przez pół roku na moim Redmi 3. Po tym czasie wróciłem na Xiaomi eu i… brakuje mi tylko takich detali jak zmniejszanie rozmiaru interfejsu czy szybkie przejście do ostatnio używanej aplikacji dwoma przyciśnięciami klawisza od multitaskingu. Czas pracy na baterii na customach był dużo gorszy niż na MIUI i jestem w stanie poświęcić minutę na dodanie potrzebnych aplikacji do autostartu i wyłączenie oszczędzania baterii. I powiadomienia są, bez opóźnień, chociaż wolałbym żeby ich wygląd był taki jak na czystym androidzie.

   • Gosia

    Mam Redmi Note 4x, więc budzetowca i działa fantastycznie.

 • galakty

  Xiaomi mogłoby zrobić niespodziankę i dać porządny soft aparatu. A nie tylko kotlety odgrzewać.

  • Andrzej Bernaciak

   To fakt, też jestem za

 • miumiu

  Poszło dwa razy. Myślałem, że nie przeszło moderacji bo zniknął komentarz :v do usunięcia :v

 • anemusek

  Ogólnie mi nie zrobi niespodzianki – u mnie Xiaomi ma bana niezależnie co by nie pokazali.

  • Wojciech Wit Gruszczyński

   A za co?

 • cukru

  A u mnie całkowicie odwrotnie, więc…

 • Norbert

  Już się nie mogę doczekać na ten telefon. Jest to ostatni, na którego liczę, że mnie przekona i zmienię wreszcie Mi5. Jeżeli nie trzeba będzie niestety patrzeć w dal i czeka :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona