Ważne

Xiaomi może zrobić nam niespodziankę i zaprezentować Mi Note 3 nawet jeszcze w sierpniu

Ewentualnie we wrześniu

Xiaomi w tym roku zaprezentowało dopiero jednego high-enda i mowa tu oczywiście o Mi 6. Z niecierpliwością wyczekujemy więc kolejnego – szczególnie, że w tym roku producent nie zdecydował się wypuścić na rynek Mi 6 Plus. Jego rolę przejąć ma Mi Note 3, który rzekomo zostanie pokazany światu jeszcze w tym miesiącu. Dokładniej pod koniec.

A tak przynajmniej sugerują najnowsze doniesienia prosto z Chin. Chociaż, co ciekawe, dopuszczają jednocześnie możliwość, że smartfon ostatecznie zadebiutuje we wrześniu. Są więc dwie opcje, względnie trzy: albo Xiaomi pokaże Mi Note 3 w tym miesiącu, ale rozpocznie jego sprzedaż dopiero w następnym, albo nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja co do dnia premiery, albo to po prostu fejk.

Ja osobiście nie skłaniam się ku żadnej, wymienionej przeze mnie możliwości, tylko czekam na ruch ze strony Xiaomi, ewentualnie jakieś bardziej konkretne informacje. Na razie wciąż poruszamy się bowiem w sferze domysłów i przypuszczeń. Mimo że w przeszłości pojawiła się już sugestia, że Mi Note 3 zadebiutuje w trzecim kwartale 2017 roku, który obejmuje właśnie okres od początku lipca do końca września.

Przy okazji serwis źródłowy sugeruje także, że Xiaomi ostatecznie nie zastosuje w Mi Note 3 obustronnie zakrzywionych paneli OLED produkcji LG, tylko ponownie zamówi AMOLED-owe wyświetlacze o rozdzielczości 2K (również typu Edge) u Samsunga.

*Na grafice tytułowej Xiaomi Mi Note 2

Źródło: MyDrivers przez Playfuldroid!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona