Ważne

Tablet LG GPad X2 8.0 Plus pojawia się przypadkowo na stronie wsparcia amerykańskiego T-Mobile

Minęło już trochę czasu, odkąd to LG zaprezentowało swój ostatni tablet. Ostatnio pojawiają się pogłoski o zaktualizowaniu serii GPad. Potwierdziła je sieć T-Mobile, na której stronie znalazła się informacja o nowym przedstawicielu tej rodziny urządzeń.

Strona wsparcia jest oczywiście niekompletna, ale zawiera podstawowe dane i zdjęcia. LG GPad X2 8.0 Plus (widocznie wszystkie krótsze nazwy były zajęte), będzie wyposażony w 8-calowy ekran 1920 x 1200 pikseli, dwie kamery 5 Mpix: z przodu oraz z tyłu, ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,4 GHz, 2 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej.

Tablet będzie działał na Androidzie 7.0, a że jest to urządzenie, które dostrzeżono na stronie T-Mobile, nie może zabraknąć modemu 4G LTE. I to w sumie tyle, co wiemy o tym sprzęcie. Pojawił się on jednak wraz z innym interesującym gadżetem.

Chodzi o Gpad Pack Plus, i jest niczym innym jak dockiem dla tabletu. Podstawka ma wbudowaną baterię 4400 mAh, pełnowymiarowy port USB i głośniki stereo. Z tabletem łączy się przy pomocy magnetycznego złącza – zresztą na pleckach LG GPad X2 8.0 Plus znajdują się specjalne piny, które umożliwiają połączenie.

Wątpię, żeby nowy tablet LG z miejsca stał się jakimś hitem sprzedażowym – w tym nie pomoże nawet zmyślny dock. No, chyba, że cena będzie świetna. Na taką informację będziemy pewnie musieli poczekać jeszcze moment, dopóki tablet nie zostanie wprowadzony na rynek. I kluczowa rzecz – nie wiadomo, czy trafi do nas. W Polsce może pojawić się pod inną nazwą lub… nie pojawić się w ogóle.

źródło: T-Mobile USA, AndroidPolice

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona