Ważne

Tak powinny tanieć wszystkie flagowce! Moto Z2 Force po tygodniu staniała o prawie 100 dolarów

I to jeszcze w okresie przedsprzedaży

Moto Z2 Force zadebiutowała dokładnie tydzień temu. Motorola uznała jednak, że siedem dni od premiery to zdecydowanie idealny moment na pierwszą obniżkę ceny. I to dość sporą.

Przedsprzedaż Moto Z2 Force ruszyła od razu po oficjalnej prezentacji. Smartfon dało się zamówić również bezpośrednio przez oficjalną stronę producenta i jeszcze do niedawna trzeba było za niego zapłacić tam 799,99 dolarów, czyli równowartość ~2900 złotych. Sporo, ale w końcu to flagowiec, więc trudno mówić o jakimkolwiek zaskoczeniu. Zdziwilibyśmy się, gdyby kosztował znacznie mniej.

I choć od oficjalnej premiery Moto Z2 Force minął zaledwie tydzień, to Motorola już zdecydowała się na pierwszą obniżkę ceny. I to od razu dość pokaźną, bo aż o 80 dolarów, czyli równowartość jakichś 300 złotych. Teraz za smartfon trzeba więc zapłacić 720 dolarów, tj. ~2600 złotych. Co więcej, każdy klient dostanie przy zakupie dodatkowy gratis w postaci modułu Insta-Share Projector. A przypomnijmy, że przynajmniej w Polsce kosztuje on 1299 złotych. To więcej niż świetna oferta.

Ciekawy tylko jestem, jak teraz czują się klienci, którzy zamówili Moto Z2 Force za 799,99 dolarów. Tym bardziej, że Motorola obniżyła cenę smartfona zanim jeszcze zakończyła się przedsprzedaż. Takie rzeczy się bowiem nie zdarzają – a przynajmniej ja nie jestem w stanie sobie przypomnieć takiej sytuacji.

Wszystkiego na temat Moto Z2 Force dowiecie się z >tego artykułu<.

Źródło: Motorola USA

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona