Ważne

Z WhatsApp codziennie korzysta już ponad miliard użytkowników

Już rok temu WhatsApp chwalił się, że za pomocą jego aplikacji komunikuje się ze sobą miliard użytkowników. Jednak wtedy było to w ujęciu miesięcznym. Teraz natomiast tyle osób używa programu każdego dnia. To ogromny postęp.

Przez WhatsAppa codziennie przesyłanych jest również 55 miliardów wiadomości oraz 4,5 miliarda zdjęć. Każdego dnia udostępnianych jest także miliard filmów. Wystarczy więc, że jedna osoba jednego dnia wyśle 55 wiadomości, 4-5 fotek oraz jedno wideo i robi się z tego niezła sumka.

Popularność WhatsAppa wynika również z faktu, że aplikacja wspiera aż 60 różnych języków oraz jest dostępna na wszystkie trzy, główne systemu operacyjne: Android, iOS oraz mobilnego Windowsa. Do tego można ją również instalować na desktopach, co jeszcze bardziej zwiększa jej zasięg.

W ciągu roku liczba osób, korzystających z WhatsAppa przynajmniej raz w miesiącu, zwiększyła się natomiast do 1,3 miliarda, czyli o 30%.

Z WhatsApp codziennie korzysta już ponad miliard użytkowników

Źródło: WhatsApp

Komentarze

 • lanister

  Nie, ale chciałbym.

  • Co w takim razie stoi na przeszkodzie w Twoim przypadku?

   • lanister

    Spytałeś Grzegorzu jak na fanpagu facebookowym ? Oczywiście, że znajomi. Niemożliwe jest żeby przekonać ich do czegoś innego niż Messengera. Oby te zapowiadane reklamy na Messengerze przechyliły szale wkurzenia.

 • VMortens

  Przerzuciłem się na Telegrama. Przerzuciłem też rodzinkę, ale żonę i szwagierkę trudno jest mi odzwyczaić, więc z żalem, ale Whatsapp został na fonie…

 • 0001

  Rewelacyjny komunikator😀

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona