Poczuj się jak VIP: kup OnePlus 5 z 8 GB RAM, wydaj 2400 złotych, a dostaniesz go w 3 dni
Ważne

Poczuj się jak VIP: kup OnePlus 5 z 8 GB RAM, wydaj 2400 złotych, a dostaniesz go w 3 dni

Nikt nie lubi oczekiwać na przesyłkę – zwłaszcza, jeżeli zamówi się takie cacuszko jak OnePlus 5 z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Dlatego warto kupić tegorocznego zabójcę flagowców właśnie teraz, ponieważ producent obiecuje, że klient otrzyma go w ciągu trzech dni roboczych.

OnePlus 5 to urządzenie, które ma ogromne szanse na zbłądzenie pod strzechy – tak, jak miało to miejsce z jego starszym bratem. Flagowa specyfikacja, cena poniżej 2500 złotych i design, którego jedyną wadą jest to, że nie jest zbyt oryginalny i może przywoływać skojarzenia z iPhone’em 7 Plus czy Oppo R11 (a w wkrótce również z Xiaomi Mi 5X) to wręcz idealna recepta na sukces.

Teraz producent kusi do zakupu jeszcze bardziej, ponieważ obiecuje, że bardziej „wypasiony” OnePlus 5, tj. ten z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej zostanie wysłany natychmiast po złożeniu zamówienia i dotrze do klienta w zaledwie trzy dni robocze. To prawdziwa gratka dla niecierpliwców, chociaż nie tylko – wszakże jak już napisałem na początku, nikt nie lubi czekać zbyt długo na przesyłkę (a te z zagranicy potrafią trochę iść).

Porównanie wersji kolorystycznych Slate Gray oraz Midnight Black

Oferta jest limitowana czasowo, jednak nie wiadomo, kiedy się skończy. Dlatego – jeżeli nie chcecie czekać zbyt długo na swojego OnePlus 5, a i tak nosiliście się z jego zakupem – od razu idźcie na stronę producenta i zamawiajcie swój nowy smartfon. A później dajcie nam znać, jak bardzo zadowoleni z niego jesteście :)

OnePlus 5 z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej kosztuje 559 euro, czyli równowartość ~2400 złotych. Przesyłka jest darmowa (dla wszystkich zamówień o łącznej wartości co najmniej 100 euro).

źródło: newsletter OnePlus
grafika: OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona