Ważne

Możecie go topić, możecie go pogrzebać żywcem – i tak mu się nic nie stanie, i tak będzie działał

Każdy by chciał, żeby jego smartfon był niezniszczalny. Niestety, większość nie jest. Jednak na rynku mimo wszystko można znaleźć bardzo wytrzymałe urządzenia. Wkrótce zadebiutuje kolejne, w dodatku z akumulatorem o ogromnej pojemności.

Oukitel K10000 Max, bo o nim tu mowa, właśnie został zapowiedziany przez producenta. Co prawda nie znamy jeszcze daty oficjalnej premiery smartfona, ale za niedługo powinniśmy się dowiedzieć, kiedy zadebiutuje ten model. Chińczycy bowiem nie potrafią nas długo trzymać w niepewności.

Ale za to umieją sukcesywnie podgrzewać atmosferę wokół swoich nadchodzących nowości. I nie inaczej jest w przypadku Oukitel K10000 Max. Bo choć smartfon nie rozłoży na łopatki nikogo swoim designem, to może przekonać oferowanymi przez siebie możliwościami. Jedną, i w sumie nadrzędną, jest niezwykle odporna obudowa. A mowa tu nie tylko o uszkodzeniach mechanicznych, ale również ochronie przed wnikaniem do środka urządzenia pyłu i wody.

Dzięki mocarnej obudowie, spełnione są wymagania normy IP68, czyli najwyższej możliwej. A to oznacza, że smartfon można topić i babrać w piachu, a nawet błocie, a i tak wyjdzie z tego cały i będzie działał jak nówka-sztuka. Zresztą, sami zobaczcie to na poniższym filmie:

Ultrawytrzymała obudowa to jednak nie jedyna zaleta Oukitel K10000 Max. Kolejną jest akumulator o pojemności aż 10000 mAh. Dzięki takiemu zapasowi energii, użytkownik będzie mógł rozstać się z ładowarką (w zestawie sprzedażowym oczywiście znajdzie się dedykowana do szybkiego ładowania) na kilka dni, a mniej wymagający może nawet i na tydzień. To naprawdę ewenement w dzisiejszych czasach.

Oukitel uruchomił już stronę, poświęconą modelowi K10000 Max. Jeżeli zdecydujecie się zarejestrować swój e-mail w bazie, otrzymacie od razu kupon o wartości 50 dolarów na zakup tego smartfona. A jeśli Wam się poszczęści, to dostaniecie możliwość „wyrwania” tego modelu za pół ceny, czyli 124,99 dolarów (~450 złotych). Standardowa ma bowiem wynosić 249,99 dolarów (~900 złotych).

Artykuł powstał przy współpracy z Oukitel

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona