Ważne

To nie ściema: odbierz bon o wartości 20 złotych na zakupy w Żabce i Freshmarket. Jest tylko jeden warunek

Mówią, że za darmo można dostać tylko… no, wiecie na pewno. Tymczasem zasada ta nie zawsze jest zgodna z prawdą, ponieważ Żabka rozdaje właśnie bony na zakupy o wartości 20 złotych każdy (do wykorzystania też we Freshmarketach). Jest tylko jeden warunek, ale banalny do spełnienia.

Promocja, zasady której Wam zaraz przybliżę, skierowana jest do osób, które nigdy nie korzystały z usługi Android Pay. Jeżeli więc już komuś z Was się zdarzyło, przykro mi. Ale i tak czytajcie dalej, bo może dacie cynka komuś, kto nigdy jeszcze nie płacił smartfonem. Tym bardziej, że gra jest warta świeczki.

Pierwszym krokiem, przybliżającym nas do otrzymania bonu na zakupy o wartości 20 złotych jest pobranie aplikacji Android Pay ze Sklepu Play (bezpośredni link do niej macie >tutaj<). W tym miejscu jednak dodam, że Wasz smartfon musi pracować pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat lub nowszego i mieć moduł NFC. Kiedy już zainstalujecie program, trzeba dodać kartę płatniczą. Z Android Pay współpracują następujące banki: Alior Bank, BZ WBK, Eurobank, mBank, Nest Bank, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Bankowe. Obsługiwane są karty Visa i MasterCard (choć nie wszystkie we wszystkich instytucjach). Później wystarczy już tylko wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny ANDROID20 i gotowe!

Promocja trwa od 12 lipca 2017 roku do 5 września 2017 roku. W puli dostępnych jest 25000 bonów o wartości 20 złotych każdy. Panuje więc zasada, kto pierwszy, ten lepszy. Przyznany kupon należy wykorzystać najpóźniej do 5 października 2017 roku. Nie można go wymienić na ekwiwalent pieniężny. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko raz. Wszystkie informacje znajdziecie w podlinkowanym poniżej regulaminie.

Na koniec dodam jeszcze, że bon dostępny jest wyłącznie w aplikacji Android Pay. I trzeba go wykorzystać za jednym razem, ponieważ niewykorzystane środki nie są zwracane.

Dodaj kartę płatniczą i zyskaj 20 zł na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket: Warunki promocji Android Pay.

Źródło: Żabka

Komentarze

 • Polaczek

  No super. Korzystam z tego od jakiś dwóch tygodni. Znowu się zawcześniłem i nie przycebulę ?

  • powell

   Podaj numer konta, przeleję Ci te dwie dychy.

   • abc def

    Też mogę?

    • powell

     Jasne, nie krępuj się.

 • Arrczi

  Ktoś wie czy PKO BP S.A. zamierza wdrożyć Android Pay.

  • CezaR

   Nie. Mają swoją własną (lepszą moim zdaniem) aplikacje IKO

   • Arrczi

    Ok, dzięki.

   • Norbert Nowakowski

    Apka jest super.

    • Lawstorant

     Apka może być fajna, co nie zmienia faktu że mogliby i Android Pay wprowadzić.

 • Kamil

  Używam od miesiąca ,super sprawa idzie zapłacić wszędzie gdzie mają terminal ,ale nie będę z siebie robił idioty aby dostać bon na żabkę , po tam ceny są z kosmosu, ceny x nawet 3 porównując sklepik osiedlowy ,to ile razy taniej będzie w dużym sklepie

 • bananoluczo

  Nie wiem co się kryje po nie korzystać z Android Pay. Płaciłem AP przez Allegro za to ani razu dotykowy i kod otrzymałem i zrobiłem zakupy

 • Zapobiegliwy

  Mam kartę w mBank(konto firmowe) i kiedy ją rejestruje, pokazuje się komunikat: Twój bank jeszcze nie bierze udziału w programie lub nie obsługuje płatności tą kartą przez Android Pay

 • Paweł Pablo Kaczmarczyk

  Fajeczki + dwa piwka za darmo, like it ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona