Ważne

Oukitel K3 – to będzie naprawdę elegancki smartfon z czterema aparatami

Już od dłuższego czasu większość nowo debiutujących smartfonów wygląda bardzo ładnie. Jednak wciąż o mało którym można powiedzieć, żeby był „elegancki”. Z ostatnich nowości przychodzą mi na myśl tylko Gionee M2017 i Oukitel K10000 Pro. Ale wkrótce na rynku pojawi się kolejny, taki model: Oukitel K3.

Jak zdradził nam producent, smartfon zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz produkcji Sharpa o rozdzielczości Full HD, czyli 1080×1920 pikseli, co przełoży się na 401 ppi. Zarówno na przodzie, jak i tyle urządzenie pokrywać ma tafla zaoblonego na bokach szkła Asahi Glass. Dookoła będzie biegła natomiast metalowa ramka w kolorze złotym.

O Oukitel K3 wiemy też, że – podobnie jak Oukitel U22zostanie wyposażony w aż cztery aparaty. W obu przypadkach główne matryce mają mieć 13 Mpix, ale użytkownik będzie miał możliwość skorzystania z funkcji interpolacji (czyli cyfrowego „rozciągania”) zdjęć do 16 Mpix. Drugie, pomocnicze „oczka” mają mieć natomiast 2 Mpix i zbierać informacje o głębi, aby właściciel smartfona mógł stworzyć bardzo popularny ostatnimi czasy efekt bokeh, tj. rozmazanego tła.

Jednak to jeszcze nie koniec. Część z Was zapewne skojarzyła, że Oukitel K3 będzie należał do rodziny smartfonów z akumulatorami o dużej pojemności. Urządzenie zostanie wyposażone w baterię… No właśnie, zgadniecie, jak dużą? Jeżeli chcecie spróbować, wejdźcie na >tę stronę< i uzupełnijcie formularz. Producent wylosuje 10 osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie i nagrodzi je zestawem „tajemniczych giftów”. Szanse każdy ma duże, ponieważ jedna osoba może zgłosić aż trzy odpowiedzi.

Producent podaje, że Oukitel K3 zadebiutuje w sierpniu.

Artykuł powstał przy współpracy z Oukitel

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona