Ważne

OUKITEL U11 Plus z nowymi kolorkami obudowy. Ładnie nawet

Odkąd OUKITEL U11 Plus sięga pamięcią, był dostępny tylko w dwóch wersjach – nazwijmy to – kolorystycznych: białej oraz czarnej. Tęsknota za barwnym życiem, jakie wiedli jego koledzy z branży, odbijała się w szkle przedniego panelu. Po kilku miesiącach producent postanowił spełnić te marzenia i tak pojawiły się dwie nowe wersje kolorystyczne modelu U11 Plus.

Jednych ta historia wzrusza, innych nie. Fakt jest faktem: pojawiły się nowe kolory propozycji od OUKITELA. Nazwano je Brilliant Black i Sapphire Blue. Podobno, gdy patrzy się na nową-czarną odmianę kolorystyczną, to odbija ona światło w zależności od kąta jego padania, mieniąc się odcieniami zieleni i fioletu. Zaś wersja Sapphire Blue inspirowana jest niebieskim szafirem.

Specyfikacja pozostaje bez zmian. To nadal 5,7-calowiec z wyświetlaczem Full HD, chronionym przez utwardzane szkło Asahi, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej i Androidem 7.0 Nougat. Procesorem, który zarządza funkcjami smarfonu jest ośmiordzeniowy MediaTek 6750T, a bateria, która go zasila ma 3700 mAh.

Mamy też aparat 16 Mpix, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Trzeba jednak przypomnieć, że są to interpolowane megapiksele, gdyż dwie matryce OmniVision AR1335 w gruncie rzeczy przechwytują zdjęcia w rozdzielczości 13 Mpix.

OUKITEL U11 Plus nie aspiruje do miana pogromcy flagowców – smarfon kosztuje poniżej 200 dolarów. Przy takiej cenie, wydanie dwóch nowych wersji kolorystycznych obudowy to rzeczywiście wydarzenie.

artykuł powstał przy współpracy z OUKITEL

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona