Ważne

Jeśli poprawnie wytypujesz datę premiery MIUI 9, masz szansę wygrać Xiaomi Redmi Note 4

Wydaje się, że nowa wersja nakładki na telefony Xiaomi jest wyczekiwana przez fanów marki bardziej niecierpliwie niż kolejna beta iOS od Apple. Konkurs organizowany na oficjalnym forum MIUI jeszcze podsyca ten nastrój. Można w nim wygrać solidnego średniaka od Xiaomi – model Redmi Note 4.

MIUI to popularne niestandardowe oprogramowanie na smartfony – korzysta z niego ponad 200 milionów ludzi. Obecnie urządzenia Xiaomi działają na MIUI w wersji 8, a fani czekają na aktualizację do kolejnej edycji tego ROM-u.

Konkurs jest właściwie pewną loterią, w której zwycięzcy będą wybierani spośród tysięcy odpowiedzi. Aby wziąć w nim udział, należy poprawnie wytypować datę wypuszczenia nowego oprogramowania. Zabawa już się rozpoczęła i potrwa do 13 lipca. Oczywiście należy być członkiem forum, ale rejestracja trwa chwilę.

MIUI 8

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 20 lipca. Pierwszą nagrodą jest Xiaomi Redmi Note 4. Nagrody drugiego stopnia to 20 kredytów do wydania w sklepie Mi i 500 punktów forum – otrzyma je 5 osób.

Każdy, kto weźmie udział w konkursie otrzyma forumową odznakę “Pioniera MIUI”. Oprócz tego można liczyć na łut szczęścia i dostać jedną z 20 nagród “farciarza” – 200 forumowych punktów.

Konkurs, jak należałoby się tego spodziewać, cieszy się ponadprzeciętnym zainteresowaniem. Samych podstron wątku na forum jest ponad 2 tysiące, a więc odpowiedzi jest jeszcze więcej. Jeśli czujecie się na siłach, też możecie spróbować. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że szanse na wygraną są – jak zwykle w takich przypadkach – bardzo małe.

Chciałem podkreślić, że to nie Tabletowo organizuje ten konkurs ani nie jesteśmy z nim w żaden sposób związani. Podajemy Wam tylko info, a wszystkiego dowiecie się ze strony MIUI.

*na zdjęciu głównym Xiaomi Redmi Note 4

źródło: TheAndroidSoul, forum MIUI

Komentarze

 • Ziemniaczek

  Ja już wygrałem ziemniaka. :)

 • cukru

  Minusem tego konkursu jest konieczność obcowania z oficjalnym forum MIUI – rak w czystej postaci, a niektóre zasady są tak pokręcone, że tylko w głowach skośnookich mogło coś takiego powstać. Do tego właśnie te durne odznaki czy tam medale, które zajmują połowę ekranu – nadają się tylko do blokady uBlockiem.

  • xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   Hindusom się podoba xD

   • cukru

    Coś muszą robić w przerwach od dopracowywania swojego programu kosmicznego.

    • xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

     przypomniał mi się mem xD

  • galakty

   Najlepsze jest “Thanks!” i możesz pobierać :D

   • cukru

    No właśnie między innymi to miałem na myśli przez pokręcone zasady. Większy cyrk był rok temu jak poszła plotka, że jak się miało jakąś wyższą rangę na forum to szybciej dostawało się zgodę na odblokowywanie. No i ludzie spamowali…

 • maxiges

  Ważna uwaga dziś opublikowano zmianę lockscreena w miui 9. Fajnie ze będzie więcej opcji szybkiego wyboru. Po przesunięciu palcem pojawi się menu z przyciskami.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona