Ważne

Don’t Starve: Pocket Edition na Androida przecenione na 4,59 zł. Brać!

Choć Don’t Starve pojawiło się na PC-tak jakieś cztery lata temu, znam ludzi, którzy nadal lubią nieco się przy niej rozluźnić wieczorami. Ci zwykle mają też na swoich urządzeniach mobilnych wersję Pocket Edition. Do tej pory w sklepie Google Play kosztowała niemal 19 zł, co mogło być pewną barierą. Tymczasowo obniżono jej cenę do 4,59 zł, więc może teraz jest dobry moment, by wypróbować tę grę?

Ci którzy nie mieli styczności z Don’t Starve – ani w wersji na komputery, ani w edycji mobilnej, trzeba wyjaśnić o co w niej chodzi.

Kierujemy poczynaniami Wilsona, stylowego naukowca, który pewnym zbiegiem okoliczności znalazł się w tajemniczym, nieprzystępnym świecie. Aby uciec i znaleźć drogę do domu, Wilson musi się nauczyć wykorzystywać elementy otoczenia i jego mieszkańców.

Choć gra bazuje na naprawdę prostych założeniach kraftingu, musimy wiedzieć, że rzadko kiedy będziemy mogli spokojnie gromadzić surowce aby tworzyć nowe przedmioty i konstrukcje. Często przyjdzie nam uciekać przed tajemniczymi stworkami lub podejmować z nimi współpracę.  Wszystko to w specyficznej oprawie audiowizualnej.

Grę możecie pobrać stąd. Jesteście zainteresowani? A może już od dawna macie ją na swoich smartfonach lub tabletach?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona