Ważne

Wysiądź z samochodu i kup bilet na autobus za złotówkę przez mPay

Po ulicach w całym kraju porusza się coraz więcej samochodów. Żeby trochę je „rozładować”, włodarze wszystkich miast zachęcają, aby przesiąść się do komunikacji miejskiej. Prośby jednak nie wywołują praktycznie żadnego efektu. Może więc do porzucenia auta na rzecz autobusu przekona Was najnowsza promocja mPay i Mastercard, dzięki której kupicie bilet za złotówkę?

Zasady są banalnie proste: trzeba najpierw ściągnąć aplikację mPay (dostępna jest ona zarówno na Androida, jak i iOS oraz nawet mobilnego Windowsa), zarejestrować się, a następnie dodać kartę płatniczą. W tym momencie program zapyta nas czy chcemy utworzyć konto w systemie mPay Wallet i połączyć je z aplikacją mPay. Wybieramy „Tak” i postępujemy zgodnie ze wskazówkami, podanymi na ekranie.

Jak wypełnimy już wszystkie pola, dostaniemy e-maila z linkiem, niezbędnym do potwierdzenia rejestracji. Klikamy w niego i logujemy się do mPay Wallet, a następnie dodajemy kartę płatniczą. Obsługiwane są: Amex, DinersClub, Discover, Maestro, Mastercard i Visa. I gotowe. Później już wystarczy wybrać w aplikacji mPay konkretne miasto i rodzaj biletu, a następnie wpisać numer linii i zapłacić kartą (w Ustawieniach programu można zmienić domyślne źródło pieniądza).

Za każdy zakupiony w ten sposób bilet użytkownik zapłaci złotówkę. Jedna osoba może kupić więcej niż tylko jeden bilet. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut, których cena nie przekracza 9 złotych. Akcja trwa do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania przeznaczonych na nią środków w kwocie 80 tysięcy złotych. Listę miast, w których można skorzystać z mPay, znajdziecie na tej stronie. Według mnie to świetna sprawa i sam chętnie bym skorzystał z tej oferty (ale niestety nie mogę, ponieważ mojego miasta nie ma na liście, damn it).

Regulamin Promocji „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona