Ważne

Wideo: Unboxing OUKITEL K10000 Pro

W tym tygodniu kończy się przedsprzedaż smartfonu OUKITEL K10000 Pro. Dla wielu urządzenie to było dość ciekawą propozycją, stąd niektórzy ucieszyli się, że Aliexpress “wrzuciło” ten telefon do sekcji błyskawicznych sprzedaży.

W błyskawicznej sprzedaży, która została otwarta Aliexpress, cena OUKITELA K10000 Pro została obniżona do 170,11 dolarów, choć sklep dorzuca też dodatkowo własne kupony, które zachęcają do zainteresowania się tym sprzętem.

Jako, że K10000 Pro jest już dostępny w regularnej sprzedaży, w sieci pojawiają się pierwsze filmy z rozpakowaniem smartfonu. W zestawie sprzedażowym, oprócz pudełka z nowym OUKITELEM znajdziemy cały pakiet gadżetów.

Na filmie można też przyjrzeć się, jak działają poszczególne elementy interfejsu i funkcje K10000 Pro – inteligentne gesty, wybudzanie i tryb jednej ręki. Skaner linii papilarnych oprócz odblokowywania ekranu potrafi też pełnić funkcję przycisku cofnij, przełączać utwory w odtwarzaczu muzycznym i klipy w odtwarzaczu wideo, sprawdzać się jako spust migawki czy przycisk odbierania połączeń.

Błyskawiczna sprzedaż OUKITELA K10000 trwa  od dziś do 20 czerwca. Zainteresowani mogą skorzystać z tej strony.

artykuł powstał przy współpracy z OUKITEL

Komentarze

  • Nad wyraz bogaty zestaw.

  • Sss

    Mam, śmiało mogę polecić, jest troszkę cięższy niż zwykłe telefony, ale dla mnie to atut bo łatwiej znajduję go w plecaku, ogółem dobry, nie zwiesza, internet śmiga, wszystko ok, chociaż konkurencyjny telefon firmy tomtom bardziej przypadł mi do gustu. Jak już się człowiek nauczy odblokowywać telefon odciskiem palca to ciężko wrócić do pdblokowywania wzorem, trochę mi tego tu brakuje, ale poza tym oukitel 10/10

  • Fil

    Temu czemuż można bootloadera odblokować i coś ludzkiego zainstalować?

  • yasiaq

    Mam starszą wersję i powiem tyle, że po szajsungu którego miałem wcześniej to oukitel jest mistrzostwem świata. Zwłaszcza najfajniejsze jest to, że nie trzeba cały czas szukać gniazdka , jedyna wada że po paru dniach użytkowania zapomina się gdzie jest ładowarka..

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona