Ważne

Brak pomysłu na letnią playlistę? Z pomocą przychodzi Spotify

Nieuchronnie nadchodzi rozpoczęcie okresu wakacyjnych wyjazdów i spotkań ze znajomymi. Jestem przekonany, że w znamienitej większości przypadków muzyka jest nieodłącznym kompanem wszelkich inicjatyw, mających na celu zacieśnienie więzi wśród znajomych. Z pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniej playlisty przychodzi Spotify ze spersonalizowaną listą utworów – „Letnimi muzycznymi wspomnieniami”.Co to jest? Spieszę z wyjaśnieniem. Każdy z zarejestrowanych w serwisie użytkowników przed czerwcem 2016 roku w dwudziestu krajach (w tym oczywiście w Polsce), ma możliwość sprawdzenia, jakie utwory płynęły z głośników właśnie w zeszłorocznym okresie wakacyjnym. Opcja ta dostępna jest zarówno w aplikacji mobilnej Spotify na Androidzie i iOS, jak i na stronie internetowej pod tym linkiem.

Co więcej, Spotify daje możliwość dzielenia się ulubionymi utworami ze znajomymi w bardzo prosty sposób. Jeśli jesteście subskrybentami serwisu, sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, gdzie powinniście otrzymać grafikę z unikalnym kodem do playlisty, którą możecie dzielić się w mediach społecznościowych. W celu sprawdzenia, jakich piosenek słuchali wasi znajomi, wystarczy otworzyć aplikację Spotify, następnie kliknąć na znajdujący się obok paska wyszukiwania symbol aparatu i zeskanować kod.

Użytkownikom lubującym się w starszych letnich hitach, Spotify przygotowało „Największe hity wakacji ostatnich 50 lat„. Zestawienie to powstało jako owoc współpracy z magazynem Bilboard oraz historii odtworzeń utworów w serwisie.

Jestem ciekawy, jakie u was królują gatunki muzyczne podczas wakacyjnych urlopów. Przykłady artystów i poszczególnych piosenek możecie zostawić w komentarzach. Może uda się stworzyć unikatową playlistę osób odwiedzających Tabletowo.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona