Ważne

Promocja: Kup Surface Pro w przedsprzedaży, a kamerkę GoPro HERO Session za 799 zł dostaniesz za 1 zł

Microsoft Surface Pro to urządzenie, które sam producent reklamuje jako najbardziej wszechstronny laptop. W gruncie rzeczy jest to hybryda, którą można wykorzystywać również jako tablet. Specyfikacja (jak na urządzenie mobilne) jest rzeczywiście topowa, co wiąże się z dość wysoką ceną. Ale… Surface Pro jeszcze przez nieco ponad tydzień dostępny jest w przedsprzedaży i jeśli zdecydujecie się go zamówić odpowiednio wcześniej, to kamerkę GoPro Hero Session o wartości 799 złotych otrzymacie za symboliczną złotówkę.

Microsoft Surface Pro dostępny jest (a raczej będzie, gdyż do 15 czerwca trwa jego przedsprzedaż) w aż sześciu wariantach. Różnią się one nie tylko ceną, ale również pojemnością dysku, procesorem oraz ilością pamięci RAM. Pozwolę sobie przypomnieć, że poszczególne wersje prezentują się następująco:

  • 128GB SSD, Intel Core m3, 4GB RAM – 4099 złotych
  • 128GB SSD, Intel Core i5, 4GB RAM – 4999 złotych
  • 256GB SSD, Intel Core i5, 8GB RAM – 6499 złotych
  • 256GB SSD, Intel Core i7, 8GB RAM – 7899 złotych
  • 512GB SSD, Intel Core i7, 16GB RAM – 10999 złotych
  • 1TB SSD, Intel Core i7, 16GB RAM – 13599 złotych

To nie miejsce na dokładne specyfikacje (te znajdziecie m.in. w tym artykule), lecz jak widzicie sami, Surface Pro jest nastawiony zarówno na wymagających amatorów, jak i profesjonalistów, którzy nie idą na żadne kompromisy. Jak zazwyczaj ma to miejsce w przypadku przedsprzedaży, przygotowano zachęcającą do zakupu ofertę. Jest ona rzeczywiście ciekawa, ponieważ jeśli pośpieszycie się i zamówicie Surface Pro w Komputroniku do przyszłego czwartku (tj. 15.06.2017), to otrzymacie kamerkę GoPro HERO Session za skromną złotóweczkę.

Promocja: GoPro Hero Session za złotówkę do dowolnego Surface Pro

Jeśli chodzi o wartość dołączanej kamerki, to wynosi ona 799 złotych – we wszystkich popularnych sklepach. Nie jest to więc sztucznie zawyżona wartość „gratisu”. Bez względu na to, czy chcecie wydać „skromne” cztery tysiące, czy zbliżacie się w stronę czternastu – osiem stów macie w kieszeni.

GoPro HERO Session na pewno nie jest najlepszą kamerką ze stajni tego producenta, ale jest ona mała, lekka i nagrywa w zadowalającej większość jakości (1440p przy 30 fps lub 1080p przy 60 fps, szeroki kąt) – do filmów z wakacji, wycieczek rowerowych, wypadów na narty nada się więc jak najbardziej (nawet, jeśli spędzacie czas bardziej ekstremalnie).

Oferta dostępna jest pod tym adresem.

źródło: Komputronik

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona