Ważne

To już potwierdzone – OnePlus Two nie dostanie Androida Nougat

Temat aktualizacji do Androida Nougat dla OnePlus Two pojawił się już kilka razy na łamach tabletowo.pl. Jeszcze na początku kwietnia na międzynarodowych forach rozpoczęła się gorąca dyskusja, w której to właściciele egzemplarzy OnePlus Two domagali się wcześniej wspomnianej aktualizacji. Dzisiaj jednak wiemy, że takowej nie będzie.

A to, że aktualizacji do Androida Nougat nie będzie, wiemy, dzięki informacji podanej przez pewnego brytyjskiego użytkownika forum XDA-Developers. Wysłał on maila do działu konsumenta OnePlus, w którym zapytał się o datę wypuszczenia Androida Nougat dla OnePlus Two. W odpowiedzi dostał to, czego się spodziewał.

Odpowiedź działu konsumenta OnePlus

Powyższy mail jest napisany w języku angielskim, jednak tak naprawdę liczy się tylko jedno zdanie, a brzmi ono „Nie będziemy już wypuszczać aktualizacji systemowych na urządzenie OnePlus Two”. Po tej informacji oburzenie użytkowników na forum XDA momentalnie wzrosło. Wielu ludzi automatycznie stało się niezadowolonych z zakupu tego telefonu. Pojawiły się nawet głosy, że lepiej było zakupić średniopółkowe urządzenie Motoroli – Moto X Play – dla której przygotowywany jest Android 7.0.

Co ciekawe, jeszcze w styczniu OnePlus zarzekał się, że druga generacja zabójcy flagowców definitywnie otrzyma Androida Nougat. A więc co się stało przez tych kilka miesięcy? Tego nie wiemy, jednak możemy być pewni, że wiele osób nie będzie chciało ponownie (albo pierwszy raz) zaufać tej marce.

A czy Wy korzystacie z Androida Nougat na swoich telefonach? Jesteście z niego zadowoleni? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: TechDroider; XDA-Developers

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona