Lenovo szykuje nowy tablet ze Snapdragonem 425, 2GB RAM i Androidem 7.1.1 Nougat
Ważne

Lenovo szykuje nowy tablet ze Snapdragonem 425, 2GB RAM i Androidem 7.1.1 Nougat

Ostatnio to Huawei rozpędził się jak szalony i zaprezentował mnóstwo nowych tabletów. Jednak Lenovo, które także jest mocno zainteresowane tym segmentem, wcale nie zamierza pozostawać w tyle i również szykuje kolejne urządzenia. Jedno z nich pojawiło się właśnie w bazie GFXBench i zdradziło swoją specyfikację techniczną.

Jak podaje benchmark, tablet wyposażono w 9,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, czyli 1280×800 pikseli (161 ppi), czterordzeniowy (4 x ARM Cortex-A53) procesor o częstotliwości taktowania 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 308 (którym najpewniej jest Qualcomm Snapdragon 425, choć pojawiają się głosy, że może to być też Snapdragon 427) oraz 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej (najpewniej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD).

Tablet ma również aparat główny o rozdzielczości 8 Mpix z funkcją nagrywania wideo w jakości Full HD i diodą doświetlającą oraz 2 Mpix kamerkę na przodzie. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat. GFXBench podaje, że urządzenie nie obsługuje kart SIM, ale raczej na rynku powinna pojawić się również wersja z LTE.

Tablet Lenovo TB-8X04F w GFXBench

Póki co, trudno osądzić, pod jaką nazwą zadebiutuje na rynku opisywany tu tablet oraz kiedy dokładnie się to stanie. Trzeba czekać, aż pojawią się na ten temat jakieś nowe informacje.

*Na grafice tytułowej Lenovo Tab 4 10

Źródło: GFXBench dzięki The Android Soul

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona