Spróbuj szczęścia i powalcz o szansę kupienia Oukitel K10000 Pro za połowę ceny
Ważne

Spróbuj szczęścia i powalcz o szansę kupienia Oukitel K10000 Pro za połowę ceny

Chociaż osobiście nie mam potrzeby używania smartfonów typu rugged, to cieszę się, że jest ich coraz więcej na rynku. Miło też, że producenci przykładają do nich znacznie więcej uwagi niż jeszcze do niedawna, dzięki czemu wyglądają one (a przynajmniej niektóre) naprawdę nieźle. Jednym z przykładów jest Oukitel K10000 Pro, który wkrótce trafi do sprzedaży. Co więcej, „kilku” (a dokładniej aż 160!) szczęśliwców będzie miało możliwość kupienia go za połowę ceny. Ktoś chętny?

Co należy zrobić, aby spróbować swojego szczęścia i zawalczyć o sposobność zapłacenia za Oukitel K10000 Pro jedyne 109,99 dolarów (~410 złotych), zamiast sugerowanych 219,99 dolarów (~820 złotych)? Ano niewiele. Wystarczy wejść na stronę producenta, a następnie się zarejestrować, podając swoje imię i adres e-mail. Tyle.

Każdy, kto to zrobi, otrzyma kupon rabatowy na 40 dolarów (~150 złotych) na zakup Oukitel K10000 Pro, a do tego również gwarancję dostania zestawu gratisów o łącznej wartości 30 dolarów (~110 złotych). Do tego każdego dnia producent wylosuje dziesięciu szczęśliwców, którzy będą mogli nabyć smartfon za połowę jego ceny, czyli za 109,99 dolarów (~410 złotych). Trzeba jednak pamiętać, że wówczas nie można już skorzystać z kuponu na 40 dolarów (jak to mówią – promocje się nie łączą).

Jeżeli ktoś nie chce zapisywać się na stronie producenta, albo chce podwoić swoje szanse, to może zajrzeć również na oficjalny profil Oukitela na Facebooku, na którym napisano, jakie warunki należy spełnić, aby dostać możliwość kupienia K10000 Pro za 109,99 dolarów (~410 złotych). A trzeba najpierw udostępnić tę stronę na swoim Fejsie, a następnie zachęcić znajomych do komentowania i dalszego udostępniania tego posta. Jeżeli użytkownik osiągnie poziom co najmniej 100 komentarzy i 300 udostępnień, automatycznie dostanie szansę nabycia smartfona za połowę jego ceny.

Muszę przyznać, że Oukitel przygotował całkiem ciekawą i naprawdę zachęcającą akcję promocyjną. Jednak to jeszcze nie koniec. Producent organizuje dodatkowy konkurs, w którym do wygrania jest 20 sztuk Oukitel A8 (taka elektroniczna przypominajka i pomocnik w szukaniu zagubionych rzeczy – więcej szczegółów pod linkiem). Aby go wygrać, należy wejść na tę stronę, a następnie odpowiedzieć na dwa pytania: (1) ile godzin i minut będzie trwało naładowanie od 0% do 100% akumulatora w K10000 Pro za pomocą ładowarki 12V/2A przy włączonym Wi-Fi oraz włożonej jednej karcie SIM i (2) ile razy naładować można iPhone’a 7 Plus za pomocą smartfona Chińczyków (oferuje on bowiem również funkcję powerbanka).

Konkurs potrwa od 22 do 29 maja włącznie. Co ciekawe, wystarczy dobrze odpowiedzieć na tylko jedno pytanie, aby zgarnąć Oukitel A8. Do wygrania jest bowiem – jak już wspomniałem – 20 sztuk: po 10 na każde pytanie.

Więcej na temat Oukitel K10000 Pro – łącznie ze specyfikacją – dowiecie się z tego artykułu.

Artykuł powstał przy współpracy z Oukitel

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona