Ważne

Oppo F3 z podwójnym aparatem do selfie zadebiutuje 4 maja

Spodziewaliśmy się, że Oppo zaprezentuje tego samego dnia zarówno model F3, jak i F3 Plus. Chińczycy jednak nas zaskoczyli i 23 marca zapowiedzieli jedynie większy ze smartfonów. Na premierę mniejszego cały czas czekamy. Ale już niedługo, ponieważ oficjalny debiut tego urządzenia zaplanowano na 4 maja.

Oppo potwierdziło zbliżającą się premierę modelu F3 za pośrednictwem swoich profili w serwisach społecznościowych. Co więcej, Chińczycy nawet pokazali, jak będzie wyglądać ten smartfon oraz zdradzili, że podobnie jak F3 Plus, również zostanie wyposażony w podwójny aparat do selfie na przodzie.

To jednak wszystko, co na obecną chwilę wiemy na temat Oppo F3. Ale niewykluczone, że jeszcze przed oficjalną premierą smartfon zagości w bazie jakiegoś benchmarku (a przy odrobinie szczęścia nawet w kilku). A jeżeli nie, to będziemy musieli cierpliwie poczekać te dwa tygodnie, które pozostały do momentu debiutu.

Patrząc jednak przez pryzmat „schematu”, jakim posługuje się Oppo, myślę, że możemy się spodziewać 5,5-calowego wyświetlacza o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 625 2,0 GHz lub tyleż samo rdzeniowego Snapdragona 626 2,2 GHz (oba z układem graficznym Adreno 506), 4GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej i akumulatora o pojemności co najmniej 3000 mAh. Całość powinna też pracować pod kontrolą systemu operacyjnego ColorOS 3.0, bazującego na Androidzie 6.0.1 Marshmallow.

Źródło: @oppomobileindia

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona