Ważne

Muzyka za dychę, czyli nowa oferta Spotify Premium dla studentów

Polska jest jednym z 33 krajów, w których Spotify uruchamia specjalną ofertę dla studentów. Dzięki niej otrzymają oni 50% zniżkę na konto premium przez 12 miesięcy. U nas usługa będzie kosztować poszarpaną studencką kieszeń 9,99 zł miesięcznie.

Oferta jest dostępna od dziś dla wszystkich studiujących. Ci, którzy chcieliby z niej skorzystać, muszą przejść proces weryfikacji na specjalnej stronie. Nie ma zatem mowy o wymuszeniach – zniżkę otrzymają osoby, które rzeczywiście coś studiują (czy: chodzą na uczelnię, bo jest to często rozróżniane;) .

Wszystkie funkcje Spotify Premium są w pakiecie, a zatem możliwe jest:

 • nieprzerwane odtwarzanie muzyki bez limitu ominięć i reklam banków/blogerów/smartfonów
 • nieskrępowane wybieranie utworów spośród katalogu liczącego ponad 30 milionów kawałków
 • zapisywanie muzyki w trybie offline dla oszczędności transferu mobilnego
 • delektowanie się lepszą jakością odtwarzanej muzyki

Spotify zna się na dostarczaniu muzyki, ale na uwierzytelnianiu i autoryzacji uprawnień – nieco mniej. Dlatego firma nawiązała współpracę z SheerID, żeby móc bezbłędnie rozpoznawać studentów w studentach.

Do tej pory Spotify Premium dla studentów było dostępne tylko dla tych pogłębiających swą wiedzę w szkołach wyższych w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Dołączamy do tego grona wraz z 33 innymi krajami.

Z przyjemnością wprowadzamy ofertę Spotify Premium dla studentów. Aktualnie jest to największa i jedyna w swoim rodzaju oferta tego typu dostępna na rynku. Studenci to jedna z najbardziej oddanych i zaangażowanych grup wśród fanów muzyki, dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy dać milionom z nich dostęp do szerokiego katalogu utworów dostępnych w Spotify w obniżonej cenie.
– Alex Norstrom, Chief Premium Buisness Officer w Spotify

Z dokładnym regulaminem usługi możecie zapoznać się w tym miejscu. A tutaj założycie konto Premium dla studenta, lub przejdziecie na nie z istniejącego już, darmowego.

źródło: informacja prasowa, Spotify

Komentarze

 • Bierę! Kończy mi się miesiąc premium darmo, także dycha w kieszeni na kolejny miesiąc. W sumie to pociągnę tak do września, no chyba, że doktorat wpadnie hahah :D

 • Tylko dla posiadaczy karty kredytowej? Najwidoczniej muszę obejść się smakiem i pozostać przy zwykłej stawce. :/

  • Paweł Serej

   Zawsze piszą kredytową ale ciężko mi uwierzyć że debetową odrzucą – ja miałem zapisaną debetókę :)

  • Dtech

   Do tej pory debetowa też dawała radę :-)

  • Jak koledzy poniżej, debetówka przejdzie. Zapisując się do premium też musiałem podać kartę i obyło się bez odrzutu, a kredytówki nie posiadam ;)

   • Meh

    do tej pory za premke placilem paypalem, wt kur** f? nie place karta w internetach i nie zamierzam….

 • Seweryn Bronk

  Korzysta ktoś z Spotify Family i ma wolny slot ? :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona