Podcast: hehTech#2 – O Wandzie, co nie chciała Windowsa

Powered by Tabletowo

iTunesRSS

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy sobie o upadających firmach. Będzie dużo o Twitterze, a Karol opowie nam o ciekawej dziewczynie, którą kiedyś spotkał ;)

Spis treści:

0:55 – Twitter Lite, Facebook Messenger
7:53 – #Twitter, #alkoTwitter, #AndrobiedaMiałaSzybciejTrybNocnyNaTwittera, #TwitterDlaSzlachty, #woleTwittera,
19:34 – Pebble
25:09 – Fitbit, zdrowie, szpan, iPhone
28:00 – Ubuntu/Ubuntu Phone i Wanda co nie chciała Windowsa
34:34 – Odszkodowania dla ludzi od serwisów społecznościowy
38:01 – Twitter ostatnim bastionem wolnych od Snapchata serwisów społecznościowych

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. ;)

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Komentarze

 • Kokolino9667

  Przepraszam za krytykę, ale jedyne co przychodzi mi na język, to cyt. ” Tego Się Nie Da Słuchać!!! ” oczywiście z pominięciem słów powszechnie uważanych za obraźliwe czy wulgarne. Proponuje Wam postawić się w roli słuchacza, i wysłuchać ” tego czegoś, co nazwaliście Podcastem ” i przekazaliście słuchaczom do odsłuchu.

  • Kokolino, chętnie wysłucham słów krytyki, ale tylko wtedy, gdy rozwiniesz swoją wypowiedź i podasz jakieś argumenty. Na razie wiem tylko, że “tego się nie da słuchać”.

   • Kokolino9667

    Szanowna Pani Kasiu!

    Mój komentarz skierowany był do prowadzących ” Tenże Podcast ”

    Panią szanuje i cenie za artykuły, recenzje itp. natomiast tegoż ” Podcastu ” NAPRAWDĘ NIE DA SIĘ SŁUCHAĆ! , proponuje Pani odsłuchanie TEGO CZEGOŚ, co Oni śmią nazywać ” Podcastem ” i ocenienie Go, ja swoją opinie wyraziłem i nie mam zamiaru jej zmieniać.

    • Nie chcę, żebyś jej zmieniał; chcę tylko, żebyś uargumentował – to jest różnica.

     Za miłe słowa dziękuję. A chłopaki z podcastem, jak wszystko pozostałe pod marką Tabletowo, mają moje błogosławieństwo. Dlatego jeśli coś mówi się o tym źle, to ja chętnie się dowiem, co – według Ciebie – można tu poprawić. Stąd prośba o argumenty, a nie suche “nie da się tego słuchać”.

     • Kokolino9667

      Szanowna Pani Kasiu.
      Aby opisać wszystko to co mi ( staremu zgryźliwemu głupcu ) się nie podobało, zabrakło by miejsca na tej stronie, a słowa które cisną mi się na usta, aby opisać tenże ” Podcast ” nie nadają się, by je użyć na tak szacownym portalu. Jedyne co mogę napisać, to to , że prowadzący tenże ” Podcast ” powinni uczyć sie od Pani profesjonalizmu, kultury i szacunku dla słuchających tegoż ” Podcastu “! Wysłuchałem tenże “Podcast” i już więcej nie mam zamiaru słuchać niczego, co ci “Panowie” nagrają. Pani artykuły, recenzje, opinie są profesjonalne, czyta i ogląda się je miło z zaciekawieniem i najwyższą ochotą! Ma prawo Pani mieć swoją opinie na temat tegoż “Podcastu”, a ja swoją. Ja swoją wyraziłem po odsłuchaniu , chciałbym aby Pani odsłuchała także go i wyraziła swoją opinie, mając na uwadze, że słuchają go różni słuchacze! mianowicie : osoby młode, starsze, kobiety, mężczyźni….

     • uru28

      W kwestii twittera trochę słabo wypada sprawdzanie ile twitter jest na rynku…Można było się trochę przygotować do tematu. Alko twitter i dywagacje nad pisaniem postów pod wpływem może i fajne dla kogoś, aczkolwiek spodziewałem się czegoś innego…Generalnie jest bardzo nie równo, czasem chłopaki mówią ciekawie, czasem pogaduszka iście prywatna która nie koniecznie zainteresuje słuchaczy…Może taki był zamysł i taka konwencja, biorę również poprawkę że to “początki” nie mniej spodziewałem się czegoś więcej i bardziej w kontekście podkastu technologicznego…

  • Za krytykę bez argumentów rzeczywiście warto przeprosić, więc szanuję za wyczucie :D

   Ze swojej strony obiecuję, że hehTech będzie coraz lepszy. Ale to nie oznacza automatycznie, że wszystkim będzie się podobać :)

   • Kokolino9667

    Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził! Zawsze będą zadowoleni, oraz krytyczni, ale po wysłuchaniu tegoż ” Podcastu ” nie mam zamiaru więcej słuchać audycji która prezentuje taki poziom kultury i szacunku dla słuchających, jaki przedstawili “Panowie” w omawianym ” Podcascie “!

 • Lukasz

  a ja nie używam mesengera bo wkurzało mnie jak żarł baterię. z tego względu zmieniłem właśnie FB+Msg na FB Lite bo tu wbudowany jest komunikator ale teraz zmieniłem go na Simple for Facebook Pro i jest dobrze. Ten wygląda jak FB, mniej zjada baterii i ma wbudowany komunikator. W skrócie – jest spoko. :)

 • Jan Kowalski

  “Hahaha. No ej. No ej. Hahaha.” (Nic śmiesznego się nie dzieje i nie mówią nic zabawnego). “No ej. Człowieku. Ja pierdziele.” (Jakieś inne onomatopeje). “Twitter bla bla bla (zero materiału wnoszącego do tematyki), hehehe wszyscy narzakają hehehe” (nadal nic śmiesznego). Tak wyglada ten podkast. Sztuczne heheszki. Żarty niskiego lotu mające maskować brak treści. To odnośnie zarzutów kokolino. Trochę go rozumiem. Nie da się w rzeczowy sposób wyjaśnić dlaczego dokładnie nie da się tego słuchać. Nie da się. Jakbym słuchał kilku nadmiernie podnieconych nastolatków chichoczących nerwowo na widok gołej baby. Jest źle. Duperele, heheszki, nie ma nic. To nie jest podcast na poziomie, do jakiego chciałby wracać ktoś poza samymi twórcami. A kolejnych słuchać ktoś poza ludźmi, którzy się jeszcze nie nacięli na poprzednie wydanie. Do poprawki. Wbrew pozorom do “improwizacji” trzeba się mocno przygotować a tu tego nie zrobiono. Pozdrawiam.

 • Lawstorant

  Szkoda, podcast brzmi jak dwóch gimnazjalistów, co chwilę śmiejących się nerwowo, by ukryć stres, no i jak w każdym podkaście denerwuje mnie “jak to tam? Dex, czy coś? No jakoś tam…”. Chłopaki muszą mocno wyluzować, przestać tak krzyczeć i lepiej się przygotować. O jakości dźwięku nie wspominam bo nikt nie zaczyna nagrywać od razu na profesjonalnym sprzęcie z grube tysiące.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona