Ważne

Design Moto E4 i Moto E4 Plus bez tajemnic. Tak będą wyglądać nowe budżetowce Lenovo

Unifikacja coraz bardziej widoczna

Pomimo dosyć niskich cen telefonów z serii Moto G, Motorola postanowiła wydać jeszcze tańszą linię urządzeń – Moto E. Po przejęciu od Google, Lenovo cały czas ją kontynuuje. Co więcej, w tym roku zaprezentuje aż dwa modele z tej rodziny – Moto E4 i Moto E4 Plus.

Niestety, nie mamy zbyt wiele informacji na ich temat. O Moto E4 wiadomo tylko tyle, że zaoferuje akumulator o pojemności 2800 mAh oraz pamięć wewnętrzną 16 GB (zapewne z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD). Jak może się prezentować reszta specyfikacji? Na obecną chwilę trudno cokolwiek prognozować, jednak możemy się spodziewać, że będą to raczej podzespoły z najniższej półki.

Moto E4 i Moto E4 Plus

Na znacznie ciekawszą propozycję zapowiada się Moto E4 Plus. Już na pierwszy rzut oka zauważymy obecność czytnika linii papilarnych, co bez wątpienia będzie dużą zaletą tego telefonu. Inne cechy urządzenia także nie odpychają. Na przodzie mamy ekran o przekątnej 5,2 cala z zagiętym szkłem 2.5D. Co więcej, przy grubości 9,3 mm producentowi udało się włożyć do smartfona ogniwo o pojemności aż 5000 mAh.

Moto E4 Plus prawdopodobnie bazować będzie na procesorze MediaTek, ale nie wiemy, na jakim (choć wiele osób nie wyklucza obecności Snapdragona serii 400). Konstrukcja oczywiście zostanie wykonana z plastiku. Z dodatkowych informacji należy jeszcze wymienić, że na przodzie znajdzie się dioda doświetlająca.

Wygląd Moto E4 i Moto E4 Plus nawiązuje do designu Moto G5 i Moto G5 Plus, a także do Moto Z. To jasny dowód na to, że unifikacja designu urządzeń Moto ciągle postępuje.

Źródło: GizChina, AndroidAuthority, @evLeaks

na zdjęciu wyróżniającym znajduje się Moto E LTE

Komentarze

 • krisanda

  nigdy nie kupię nic od lenovo i motoroli, za duże ryzyko że znów pójdą po biedzie i wsadzą te migające ekrany od których można dostać nerwicy. Lenovo nie chce tego naprawić mówiąc że taka uroda taniochy ale i w ich fonach za 1200 zeta się to zdarza.

  • www

   Wytrzeźwiej w końcu – to przestanie ci wszystko mrugać.

 • Mateusz Szozda

  Jestem ciekaw co za geniusz postanowił zamontować głośnik z tyłu obudowy. Rozumiem, że to tanie smartfony ale bez przesady mamy 2017. Poza ja osobiście nie mam zbyt dobrego zdania o lenovo po tym jak wysiadł mi ich laptop i magicznie ożył po zainstalowaniu systemu bez wszystkich śmieci od nich.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona