Ważne

[AKTUALIZACJA] Wersja pro ładnego i lekkiego klienta Facebooka jeszcze przez klika godzin za darmo!

Z Facebookiem na telefonach jest ogromny problem. Nieważne czy korzystamy z Androida, czy z iOS, oryginalna aplikacja Facebooka zawsze pracuje wolno, jest zasobożerna, a bateria aż prosi, by ten program usunąć. Rozwiązaniem tego problemu oczywiście są klienci Facebooka. Jednak i te aplikacje trzeba mądrze wybierać.

Wiadomo, jest jeszcze Facebook Lite. Jednak i on nie jest świetny. Czasy ładowania treści, nawet na urządzeniach bardzo wydajnych, potrafią zdenerwować nawet najcierpliwszą osobę na świecie. W tym momencie większość osób albo rezygnuje z tego portalu społecznościowego, albo szuka alternatyw. No i na Androidzie znajdzie ich wiele. Jednak która jest najlepsza? Sam w swym życiu korzystałem z takich kilku. Trafiały się lepsze aplikacje, czasami gorsze, jednak w większości klienci Facebooka stawali się naprawdę użyteczni dopiero po zakupieniu wersji pro.

Nie inaczej jest w przypadku Simple for Facebook. Jest to bardzo dobry klient ale, by on stał się jeszcze lepszym rozwiązaniem, należy zapłacić za wersję pro ponad 10 złotych. Ale nie dzisiaj! Jeszcze tylko przez kilkanaście godzin możemy pobrać za darmo płatną wersję aplikacji Simple For Facebook. Sam zdecydowałem się na pobranie i jest zadowolony. Jak dotąd korzystałem z Facebooka w Google Chrome, co było średnio wygodnym rozwiązaniem.

Simple For Facebook przede wszystkim świetnie wygląda. Oczywiście design to kwestia gustu, więc każdy może w ustawieniach samemu skonfigurować go pod siebie. Simple jest też przyjazny dla tych, którzy chcą nieco zaoszczędzić pakiet danych – umożliwiono nam włączenie funkcji nieładowania obrazków podczas korzystania z internetu mobilnego.

Po raz kolejny przypominam, promocja trwa tylko dziś! Jeśli chcesz mieć Simple For Facebook Pro to wystarczy, że wejdziesz tutaj (lub znajdziesz aplikację w sklepie Play) i po prostu ją pobierzesz.

Aktualizacja: Pomimo tego, że promocja miała trwać jeszcze ponad 10 godzin, producent postanowił zakończyć obniżkę już teraz, a co za tym idzie – powróciła oryginalna cena. Ci co zdążyli zainstalować za darmo mogą cieszyć się aplikacją dożywotnio. 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona