Rusza nowa loteria sieci Play, czyli #KartaMilionWarta - Tabletowo.pl

Rusza nowa loteria sieci Play, czyli #KartaMilionWarta

Sieć Play uruchomiła loterię, w której do wygrania jest spora kasa. Do akcji zostali zaproszeni znani goście, a mianowicie Zygmunt i Filip Chajzer. Pula wszystkich nagród w loterii #KartaMilionWarta, to aż 3 miliony złotych.

#KartaMilionWarta, to konkurs, w którym główną nagrodą jest milion złotych. Dodatkowo, można także zgarnąć karty przedpłacone – co tydzień będzie to aż 250 kart po 1000 złotych każda, a ponadto 5 kart o wartości 100 000 złotych.

Co należy zrobić, by wziąć udział w loterii? Wystarczy zarejestrowany już numer zgłosić do udziału w konkursie na stronie kartamilionwarta.pl lub wysłać bezpłatny SMS o treści GRAM pod numer 465. W loterii mogą brać udział wszystkie zarejestrowane karty (niezależnie od daty rejestracji) z taryf głosowych Play na Kartę, internetowych Play Internet na Kartę, a także z Red Bull MOBILE.

Dodatkowo, można zwiększyć swoje szanse na wygraną poprzez doładowania. Im wyższa kwota doładowania, tym większe szanse na zgarnięcie kasy, a prezentuje się to w następujący sposób:

  • 5 – 9 złotych = 1 los
  • 10 – 29 złotych = 3 losy
  • 30 – 49 złotych = 10 losów
  • 50 złotych i więcej = 20 losów

Do akcji zachęcają Was ojciec i syn, czyli Zygmunt i Filip Chajzer. Poniżej możecie obejrzeć reklamy z ich udziałem, które promują nową akcję fioletowego operatora ;).

Źródło: blogplay

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona