Ważne

Małe co nieco o aparacie w Bluboo Edge

Bluboo Edge może się podobać z racji wzornictwa silnie inspirowanego topowymi smartfonami konkurencji. Jest kilka cech, które go wyróżniają, zwłaszcza w kategorii cenowej, w której operuje. Producent jest przekonany, że również możliwości fotograficzne smartfonu nie są powodem do wstydu.

13 megapikseli w smartfonach już dawno przestało robić na kimkolwiek wrażenie. Obecnie sporo użytkowników telefonów jest świadomych tego, że o tym, czy zdjęcie będzie dobre, czy nie,  decyduje nie tylko rozdzielczość, ale też jakość optyki w aparacie oraz współpraca z odpowiednim oprogramowaniem. Bluboo, które montuje w swoim flagowym modelu sensor produkowany przez Sony, postanowiło zaprezentować jego możliwości na filmie.

Tester, którego możemy zobaczyć na filmie, starał się sprawdzić, jak wyglądają zdjęcia wykonane Bluboo Edge. Aparat oferuje kilka trybów – potrafi na przykład automatycznie ustawiać ostrość na twarzy, czy też poprawić jej wygląd dzięki funkcji upiększania. Podczas robienia selfie praktyczne może okazać się skorzystanie z uwolnienia spustu migawki w alternatywny sposób – gestem “V” lub przez pokazanie szerokiego uśmiechu.

Pod koniec podjęto też próbę porównania zdjęcia z Samsunga Galaxy S7 Edge i Bluboo Edge. Sens takiego zestawienia na filmie jest co najmniej dyskusyjny, jednak na załączonym obrazku widać, że Bluboo ma wysokie aspiracje.

Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o Bluboo Edge, możecie skorzystać z tego linku.

wpis powstał we współpracy z Bluboo

Komentarze

  • Mirek

    Nigdy juz nie kupię telefonu malo znanej marki w przedsprzedazy zrobilem to raz z ulefon future i wystarczy.. Dlatego ze, cena nie wzrosla, masa błedow w oprogramowaniu, kture obiecuja ze naprawia dopoki sprzedaja telefony a pozniej maja to gdzies. W ich testach tez aparat robił porownywalne zdjecia z s7 no i co z tego jak twoj egeplarz ktory dostajesz o ostrosc lapie prz 3 sekundy albo wcale.. To Marketing i reklama i tylko tyle.. Nawet czasem tygodniowe testy przez rencenzentow nie wylapuja wszytkich wad Moim zdaniem po pol roku na rynku wszystko wiadomo o telefonie a cena jest najczesciej jeszcze niższa w jakiejś promocji i wtedy dopiero warto sie zastanowic czy go kupić

    • krzjna

      Ulefone do mało znanych marek nie należy. Wystarczy poświęcić chwilę żeby dowiedzieć się że robią najgorszy bubel.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona