Ważne

Nareszcie! 8,4-calowy Samsung Galaxy Tab S LTE właśnie otrzymał aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow!

Nie raz i nie dwa pytaliście nas, kiedy 8,4-calowy Galaxy Tab S LTE (SM-T705) dostanie aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow. Niestety, my również tego nie wiedzieliśmy. Na szczęście dziś oczekiwanie się kończy, ponieważ Samsung rozpoczął właśnie udostępnianie nowej wersji systemu dla tego modelu.

O fakcie tym poinformował nas jeden z Czytelników (dzięki Daro!). Pamiętajcie jednak, że proces aktualizacyjny za każdym razem podzielony jest na etapy, więc jedni otrzymają update szybciej, a inni będą musieli na niego poczekać nieco dłużej.

Daro niestety nie napisał nic więcej oprócz tego, że aktualizacja do Androida 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy Tab S 8.4 LTE pojawiła się dziś w Polsce – dawajcie więc znać w komentarzach, czy Wy też już ją macie i jakie są Wasze pierwsze odczucia. Zmiany powinny być jednak dokładnie takie same, jak w przypadku pozostałych tabletów z serii Galaxy Tab S, czyli m.in. tryb Doze, nadawanie/odbieranie uprawnień poszczególnym aplikacjom, odświeżony TouchWiz czy optymalizacja działania.

Aktualizacja do Androida 6.0.1 Marshmallow jest najpewniej ostatnią, jaką otrzymają Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5. Wątpliwe bowiem, żeby Samsung miał zamiar „zaopatrzyć” je jeszcze w Nougata.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona