Ważne

Korzystaj z okazji Czarnego Piątku – w x-kom spore obniżki cen. Następna szansa za rok!

Czy skorzystaliście z którejś z zeszłorocznych okazji podczas wyprzedaży Black Friday? To niezła szansa na zdobycie sprzętu, na który od dłuższego czasu ostrzycie sobie zęby. Całkiem możliwe, że uda się kupić go po naprawdę atrakcyjnej cenie, zwłaszcza, że sklep x-kom obiecuje spore obniżki.

To nie pierwszy raz, kiedy 25 listopada możemy zaopatrzyć się w interesujące nas gadżety. Sklep x-kom organizuje wyprzedaż w ten dzień już piąty rok z rzędu. W zeszłym roku zainteresowanie promocjami było tak duże, że spowodowało chwilowe przeciążenie serwerów strony internetowej. Mając tego typu doświadczenia z przeszłości, obsługa promocji spodziewa się jeszcze większego obłożenia w dniu jutrzejszym, na co na pewno sklep jest już przygotowany.

x-kom-black-friday-2

Promocje ruszają 25 listopada, punktualnie o 9 rano. Niektóre artykuły będą dostępne w cenach niższych nawet o 92%, także warto ustawić sobie przypomnienie w telefonie. Pula przecenionych produktów jest ograniczona, więc trzeba wziąć pod uwagę, że do wieczora co lepsze szuki zostaną wyprzedane.

Z zaufanych źródeł wiemy, że promocje dosięgną również dział smartfonów, w tym doceniane przez wielu za świetny stosunek jakości do ceny, urządzenia Xiaomi. Czy obniżki obejmą wszystkie modele chińskiego producenta, a może tylko jeden? I jak nisko spadnie cena? Tego jeszcze nie wiemy – za to wiemy, na jaką stronę internetową wejdziemy jutro rano o 9.00. Dowiecie się z niej czegoś więcej na temat historii obniżek podczas Czarnego Piątku oraz o skali, w jakiej x-kom zamierza prowadzić promocje w tym roku.

AKTUALIZACJA

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, x-kom może przecenić model Xiaomi Redmi Note 3 w wersji z 16 GB pamięci wewnętrznej. Obecnie jego cena w sklepie wynosi 999 zł. Jeśli nasze dane są prawidłowe, obniżka sięgnie 20%, co oznacza, że będzie można go kupić za 799 zł.

Wpis powstał przy współpracy z x-kom

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona