Ważne

Wybrane gry w Sklepie Play nawet o 80% taniej

W Sklepie Play znajduje się już “grubo” ponad dwa i pół miliona różnych aplikacji. Wśród nich znaleźć można wiele interesujących propozycji. Część z nich jest niestety płatna i to nierzadko dość sporo. Dlatego warto zainteresować się promocją taką, jak ta, w której ceny kilkunastu gier obniżono nawet o 80%.

Łącznie do wyboru klienci mają 16 tytułów, a wśród nich m.in. Monument Valley, LIMBO, Modern Combat 4: Zero Hour, LEGO Jurasic World, Star Wars: KOTOR, The Room Three, Need For Speed Most Wanted czy Goat Simulator. Ceny zaczynają się od 1,79 złotych (większa część), a kończą na 18,99 złotych.

To jednak tylko część promocji. Można bowiem dokonywać zakupów w kilkunastu aplikacjach nawet o 60% taniej. W tej grupie znalazło się łącznie 17 programów, a wśród nich m.in. Angry Birds 2, SimCity BuildIt, Forge of Empires, World of Tanks czy Gummy Drop!

Oferta obowiązuje do przyszłego wtorku, 29 listopada.

Źródło: Sklep Play

Komentarze

 • smartmaniak

  Most wanted kupiłem za 40 groszy kiedyś i całe szczęście że tylko tyle zapłaciłem bo i tak nie gram gra nie przypadła mi do gustu. Nad room 3 pomyśle bo może warto.

  • Ja wtedy też i u mnie była dokładnie taka sama sytuacja, jak u Ciebie, heh. Teraz natomiast kupiłem Monument Valley, bo już od dawna się na nią czaiłem, a ostatnio mocno podnieśli cenę, więc to naprawdę okazja.

  • stark2991

   Most Wanted to najlepsza gra wyścigowa w całym sklepie. Gdyby nie mikropłatności to byłoby nią Real Racing 3 ale w to się nie da grać bez płacenia.
   A seria The Room jest fenomenalna. Polecam Ci zacząć od jedynki, wtedy i fabuła jest po kolei (choć nie jest to jakaś zawiła historia a bardziej szkielet gry), a także każda kolejna część jest bardziej rozbudowana i jak w 1 się rozwiązywało jedną zagadkę na stole tak w trójce cały dom jest zagadką ;)

   • smartmaniak

    Ale jednak real rancing 3 to inny poziom grafiki i fizyki według mnie. Szkoda że gra zabita płatnościami.

    • stark2991

     Owszem, bo to bardziej symulator a NFS to typowy arcade. Nie zmienia to faktu że gra się w niego bardzo przyjemnie. A RR3 ma fantastyczny model jazdy, graficznie też wysoka liga, lubię gry torowe i śrubowanie czasów więc grało mi się świetnie. Ale jak napisałeś – gra jest zabita mikropłatnościami i to tylko marnowanie czasu :(

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona