Ważne

Właściciele Bluboo Maya Max otrzymają wkrótce pierwszą aktualizację OTA

Chińscy producenci (w większości) jeszcze do niedawna skupiali się wyłącznie na wypuszczaniu na rynek jak największej liczby urządzeń, zupełnie pomijając kwestię wsparcia dla nich. To się jednak powoli zmienia, a kolejnym tego przykładem jest Bluboo, które szykuje pierwszą aktualizację dla modelu Maya Max.

Jak zapewnia producent, prace nad nią są już na ukończeniu i wkrótce powinna ona trafić do użytkowników. Aktualizacja ma za zadanie poprawić ogólną wydajność smartfona, ale także dodać wsparcie dla obsługi OTG, dzięki czemu do modelu Maya Max będzie można podłączyć nośniki zewnętrzne, takie, jak na przykład pendrive, czytnik kart pamięci SD czy nawet przenośny dysk.

Wraz z aktualizacją pojawi się także nowy widget pogodowy na ekranie głównym, dzięki czemu użytkownikowi wystarczy jeden rzut oka na wyświetlacz, żeby dowiedzieć się, jakie warunki atmosferyczne panują na zewnątrz (a w szczególności temperatura, co przy obecnej porze roku jest na wagę złota).

Co najważniejsze, aktualizacja zostanie udostępniona przez OTA (Over-The-Air), czyli potrzebne będzie tylko jedno dotknięcie, żeby ją pobrać i zainstalować.

Bluboo Maya Max jest dostępna w oficjalnej dystrybucji również w Polsce. Wszystkiego na ten temat dowiecie się z tego artykułu.

Artykuł powstał przy współpracy z Bluboo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona