Ważne

Selfie można zrobić też… butelką Coca-Coli

Zdjęcia typu selfie robi się zazwyczaj przy pomocy ręki, ewentualnie kijka (tzw. selfie sticka). Tymczasem okazuje się, że fotkę można strzelić sobie również… butelką Coca-Coli.

To, co widzicie na powyższym zdjęciu, wymyślił izraelski oddział Coca-Coli, specjalnie na potrzeby kampani outdorowej pod nazwą Coca-Cola Summer Love, która jest największym tego typu projektem w tym kraju.

Butelka, a właściwie to, co znajduje się na jej końcu, na bieżąco monitoruje kąt nachylenia i kiedy wyniesie on 70°, to automatycznie robi zdjęcie osobie, która akurat pije napój. Każdy może też później udostępnić swoją fotkę na Snapchacie, Instagramie i Facebooku.

Jak możecie się domyślić, nie jest to komercyjny produkt, a jedynie element kampani marketingowej Coca-Coli. Nie jest bowiem tajemnicą, że zarówno selfie, jak i social media są aktualnie na topie, więc w ten sposób najłatwiej dotrzeć do naprawdę sporej grupy odbiorców, a zarazem potencjalnych klientów.

Swoją drogą ciekawe, czy Chińczycy podłapią pomysł i na przykład wymyślą mini aparaty, które będzie można zakładać na inne rzeczy, by robić sobie nietypowe, a przez to “oryginalne” (cudzysłów użyty nie bez powodu) selfie.

Źródło: The Drum przez Business Insider

Komentarze

 • Greg

  Czy ten news naprawdę zasługuje na publikowanie go na tak poważnym portalu? No chyba, że ten portal nie jest poważny…………

  • jd

   dopiero teraz to zauwazyles?

   • Longmanus

    Zróbcie chłopaki łaskę, sobie nawzajem a potem reszcie ;-), i jako poważni odbiorcy poważnych treści, napiszcie raz coś co by miało choć połowę sensu tego artykułu.

  • Dlaczego nie? Gdyby zrobili to w Polsce, to zobaczyłbyś, jak by wszyscy o tym trąbili ;)

   • Greg

    Gdyby zrobili to Polacy to by nic nie zmieniło. Dalej byłby to idiotyczny produkt nie warty złamanego grosza.

  • Longmanus

   Tak, imo jest.

 • Adam

  Idąc dalej tylko czekać, aż ktoś wymyśli nakładkę-uchwyt na telefon na przyrodzenie do robienia selfie w trakcie różnych innych czynności :-)

 • Antony

  Ale z was sztywniaki. Czy się to komuś podoba, czy nie, tak wygląda dzisiejszy świat, czyli selfie – pierdolec itp pierdolce związane z ekshibicjonizmem internetowym. Chcą się ludzie w ten sposób dowartościować, lansować, poczuć przez chwilę celebrytą, będącym w centrum uwagi innych? Dajcie im tak żyć, skoro dzięki temu są szczęśliwi.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona