Ważne
Wiko VIEW

OnePlus Pixel dostrzeżony w benchmarku – czyżby jeszcze jeden smartfon, o którym OnePlus nic nie mówi?

Nie wiadomo tak naprawdę, co to jest, ale smartfon o nazwie OnePlus Pixel pojawił się w danych benchmarku Geekbench. I raczej nie jest to inna nazwa dla OnePlus 3T.

Smartfon, którego poddano testom, posiada czterordzeniowy procesor 1.59 GHz. Takie taktowanie zapewnia Snapdragon 820. Za to OnePlus 3T, którego premiera planowana jest na 15 listopada, ma napędzać Snapdragon 821. Dlatego trudno powiedzieć, czym jest maszyna, na której wyniki natrafiono.

oneplus-pixel

OnePlus Pixel ma mieć oprócz tego 6 GB pamięci RAM. Dzięki znakomitym wynikom w Geekbench, plasuje się w gronie najbardziej wydajnych smartfonów – jeśli bralibyśmy pod uwagę jedynie testy syntetyczne.

Może też się okazać, że Geekbench niepoprawnie oznaczyło przedmiot testu. To się czasem zdarza. Jeśli jednak OnePlus pracuje nad jakimś pobocznym modelem, byłbym zdziwiony. Nie tak dawno prezes spółki spółka zarzekał się, że nie będzie produkować innych smartfonów, jak tylko flagowe urządzenia.

na grafice wyróżniającej: OnePlus 3

źródło: Geekbench dzięki PhoneArena

Komentarze

 • January_An

  Może być tak że pixel wzięło się z tad że na screenie jest napisane ANDROID 7.1

  • Paweł

   Zgadza się, tylko BŁAGAM popraw to “z tąd”. Fatalnie to wygląda :(

 • stark2991

  Po co im trzy bliźniacze modele? Moim zdaniem to jest właśnie 3T, a że ma mieć S821 nie wyklucza że będzie skręcony do zegarów z S820 jak Pixele od Google

 • Lukasz

  Możliwe, że testują Androida 7.1 na OnePlus 3 (bez T) i zmienili nazwę modelu dla niepoznaki.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona