Ważne

Vivo Xplay 6 na pierwszych zdjęciach

Dopiero co zyskaliśmy nieco informacji o specyfikacji następcy Vivo Xplay 5, a w sieci pojawiły się już zdjęcia przedstawiające przedni oraz tylny panel urządzenia.

Co ciekawe, z przodu pod ekranem można zobaczyć fizyczny przycisk home, który zapewne będzie zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych. Oznacza to, że Xplay 6 będzie różnił się pod tym względem od poprzednika – tam skaner linii papilarnych znajdował się na tylnym panelu urządzenia.  W nowym modelu na pleckach znajdą się tylko szkła podwójnego aparatu i dioda LED. Ach, i jeszcze znaczek Vivo poniżej. Paski anten zostały zepchnięte na dolną i górną krawędź, i nie przecinają urządzenia w poprzek, jak w Xplay 5.

vivo-xplay-6-2

Vivio Xplay 5 miał swoją premierę w marcu, a chiński producent już przygotowuje się do sprzedaży jego sukcesora. Według przewidywań, smartfon ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu, a podbój rynku rozpocząć w grudniu. Vivo ewidentnie się śpieszy i ciekawe, co z tego pośpiechu wyjdzie.

A mamy nadzieję na: zakrzywiony z dwóch stron ekran 2K, mocny procesor Qualcomm Snapdragon 821, 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, baterię 4000 mAh i wbudowany chip Hi-Fi. Nie będzie to znaczący skok techniczny względem poprzedniej generacji Xplay – poprawi się głównie pojemność baterii i zmieni procesor. Nie przeszkodzi to zapewne potencjalnym kupującym, którzy coraz częściej kierują się dewizą: „Jeśli nowsze, to znaczy, że lepsze”.

źródło: androidpure.com

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona