Ważne

Drony w TomTop w dużo niższych cenach. Ale nie tylko

Promocje – każdy je lubi, ponieważ zawsze znajdzie się grupa osób, która dzięki nim zaoszczędzi trochę pieniędzy. Tym razem TomTop przygotował ofertę, w ramach której można kupić wiele gadżetów – w głównej mierze dronów, choć są też kamery, kamerki, a nawet samochód i helikopter na pilota.

Hype na drony trwa w najlepsze i jeśli są wśród Was osoby, które z chęcią by się pobawiły takim sprzętem, to właśnie nadarza się ku temu niezła okazja. W TomTop trwa promocja, dzięki której można kupić takie urządzenie w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli natomiast pierwsze kroki macie już za sobą i szukacie czegoś „fajniejszego”, to także znajdziecie tu coś dla siebie.

Przedział cenowy zaczyna się bowiem od 15 dolarów, a kończy na 499 dolarach. Można więc przebierać, wybierać, a nawet wybrzydzać. Trzeba jednak dobrze patrzeć, ponieważ w niektórych przypadkach trzeba zapłacić za dostawę. Jest też opcja wysyłki z europejskich magazynów (płatna), ale wtedy mamy pewność, że nie będziemy musieli zapłacić podatku. Można dodatkowo użyć kodu GOFUN, dającego jeszcze 10% zniżkę.

Towarów objętych promocją jest sporo, wszystkie znajdziecie na stronie sklepu (link w źródle). Poniżej natomiast wypunktuję kilka przykładowych – zarówno tych tańszych, jak i droższych. Pamiętajcie też, że oferta obejmuje także kamery, kamerki, a nawet samochód i helikopter na pilota :)

  • Cheerson CX-10A NANO Drone – 14,99 dolarów,
  • Cheerson CX-30W 0.3MP HD Camera RC Quadcopter – 35,99 dolarów,
  • JJRC H31 Waterproof RC Quadcopter – 26,99 dolarów,
  • JXD 509G 2.4G 4CH 6-Axis Gyro 5.8G FPV RC Quadcopter – 67,99 dolarów,
  • Syma X8HG 8.0MP HD Camera RC Quadcopter – 109,99 dolarów,
  • DJI Phantom 3 Standard Version FPV RC Quadcopter – 499 dolarów.

Źródło: TomTop

Tekst powstał przy współpracy z TomTop

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona