Wiko VIEW

Niektóre iPhone’y 7 mają problem ze zdjęciami

“Najlepszy smartfon do robienia zdjęć” nie jest pozbawiony wad. W samych Stanach Zjednoczonych w ostatnim czasie do Apple’a trafiło około tysiąc zgłoszeń dotyczących problemów ze zdjęciami w iPhonie 7. Na razie nie wiadomo, jaka jest przyczyna słabej jakości fotografii.

Wystarczy przejrzeć sobie fora Apple’a, żeby zapoznać się z problemem. Część użytkowników iPhone’ów 7 zgłasza tam problemy ze słabej jakości zdjęciami, jakie wykonuje telefon. Najnowszy flagowiec firmy z Cupertino ma dodawać “gratis” to wykonywanych fotografii niezbyt estetyczny efekt rozmazania przypominający rozlaną wodę. Pojawiają się też podobne problemy z wykonywanymi zdjęciami.

Na razie Apple nie wypowiedział się jeszcze w tej sprawie, nie wiadomo nawet, jaka jest przyczyna błędów w iPhone’ach 7. No i – jakiej skali urządzeń dotyczy problem. Osobiście obstawiałbym błędy w oprogramowaniu, ale rzecz jasna nie można też wykluczyć problemów ze sprzętem. Zwłaszcza, że część użytkowników twierdzi, że przyczyną wadliwych zdjęć są nakładane filtry w oficjalnej aplikacji Zdjęcia. Inni zaś przyczyny widzą w migawce i wadliwym działaniu kamery.

W każdym razie, Apple powinien w najbliższym czasie odnieść się do mnożących się zgłoszeń. Wyróżniający się podobno najładniejszymi zdjęciami na rynku iPhone 7 nie powinien mieć tak podstawowych problemów z obsługą aparatu. Trzeba więc teraz poczekać na oficjalną opinię firmy z Cupertino i – być może – rychłą aktualizację iOS 10.

Źródło: AppleInsider

Komentarze

 • Mike

  Jaki najlepszy smartfon do robienia zdjęć?
  Pixel i Galaxy S6-7 zjada ip7.

  • asd

   A LG G5 zjada ich wszystkich :)

   • VMortens

    Dość subiektywna opinia. Szeroki kąt – świetna sprawa, ale w słabym świetle Samsung spisuje się lepiej.

 • Tomasz G.

  …yyyy, a gdzie zdjęcie poglądowe tej wady, czy to kolejna bajka o smoku wawelskim?

 • Olo

  To jest extra funkcjonalność a nie wada. W szarej rzeczywistości która nas otacza najbardziej kosmicznie zaawansowany smartfon używając algorytmów sztucznej inteligencji,zgromadzonego doświadczenia tysięcy żyć inżynierów a także zdekodowanego DNA bakterii glebowej symbolizujacej bliskość natury, wprowadza najbardziej amazing ever filtry rzeczywistości bazujące na efekcie krystalicznie czystej wody podanej 10 krotnemu filtrowaniu osmotycznemu, która zamrozona w każdorazowo niepowtarzalny płatek śniegu rozpuszczony następnie ogniem procesora fusion, rozlewa się warstwa 1nm na powierzchni obiektywu.

  • Longmanus

   Nice, pisz często ! ;-)

  • Rob

   Tekst pierwsza klasa, tylko nie wiem czy nie było by dobrze zastrzec ten tekst, aby się czasem nie pojawił jako slogan reklamowy aparatu z kolejnego japka. ;) :)

 • neo

  “Najlepszy smartfon do zdjęć.” Mam nadzieję, że to celowy żart :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona