Huawei Mate 9 pozuje do zdjęć

Premiera najnowszego dziecka Huaweia coraz bliżej. Od kilku dni w sieci pojawia się także masa przecieków, dzięki którym chińskiemu producentowi trudno będzie nas zaskoczyć podczas prezentacji. Ostatnio wyciekły zdjęcia potwierdzające najmocniejszą specyfikację smartfonu. Teraz dołączają do nich kolejne fotografie, tym razem samego urządzenia.

Dotychczas wygląd Mate’a 9 znaliśmy tylko i wyłącznie renderów. Przyszedł jednak w końcu czas na to, żeby zobaczyć go na żywo, w pełnej okazałości.

Zamieszczone w sieci zdjęcia potwierdzają opublikowane rendery. Na przednim panelu znajduje się ogromny, 5.9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli) wraz z grillem głośnika, oczkami czujnika i kamery ponad nim oraz logo producenta na dole.

huawei-mate-9-photo-05

Na tylnym panelu znajdziemy podwójny aparat (20 Mpix i 12 Mpix) z logiem Leica wraz z lampą błyskową i laserowym autofocusem oraz czytnik linii papilarnych.

huawei-mate-9-photo-06

Oprócz tego mamy jeszcze przyciski głośności i włączania na prawej krawędzi, tackę SIM na lewej, 2 grille głośnika z portem USB-C na dole i gniazdo słuchawkowe na górze.

Huawei Mate 9 zostanie zaprezentowany już za 2 dni.

Źródło: NoWhereElse.fr przez Phone Arena

Komentarze

 • Paweł

  Design przodu można spokojnie nazwać mało rewolucyjnym względem poprzednika… Podobał mi się tył Mate’a 8 (szczególnie w kolorze Mocca) tu dwa aparaty wyglądają inaczej niż w pozostałych Huawei (nad sobą, nie obok to dobrze dla zdjęć poziomych). Zapowiada się jak co roku dobry kumpel :)

 • Adam Rejnów

  Wyglada prawie identycznie jak mój Mate S, jestem rozczarowany, OK jest inne oczko aparatu na tyle x2, okrągły czytnik linii papilartych, ot tyle… może i to dobrze… dla obecnych właścicieli Mate S i 8 ?

 • eilnbvjkrewvbjkwe

  No wreszcie ktoś zamontował w ładny sposób te 2 aparaty. W G5 i w 7 Plus wygląda to paskudnie, w Honorze 8 i P9 jest poprawnie ale nic więcej.

 • Longmanus

  Kolorki jakby Amoled…, muszę sprawdzić stan konta… ;-), CHCĘ serio mówię – 6″ – ale w amoled.

  • tomikitwo

   Nubia z11 max za 300$

   • Longmanus

    W opcji, ale wolał bym coś oficjalnie w EU, serwisy… takie tam (najlepiej Galaxy A9 Pro Duos), wiem dziwny jestem :-), ale słuchawka jak najbardziej ok. Nubia wlazła do nas, może na święta rzucą jak się już chińczycy obkupią ??

 • Marcin

  Czyżby na górnej krawędzi poza złączem słuchawkowym również port podczerwieni rodem z P9 Plus?

 • jozefbiega

  Jutro huawei pokaże swoje wyroby.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona