Huawei ma Honora, a Elephone tworzy własną submarkę - poznajcie MGCOOL - Tabletowo.pl
Ważne

Huawei ma Honora, a Elephone tworzy własną submarkę – poznajcie MGCOOL

Wygląda na to, że właściciele Elephone zaczęli gubić się nieco w systematyce produktowej swojej firmy i postanowili powołać do życia nową markę, która pozwoli im nieco uporządkować portfolio.

Marka podległa Elephone, o nazwie MGCOOL ma być odpowiedzialna za gadżety noszone, takie jak smartbandy i smartwatche, ale również inne urządzenia elektroniczne. Niewykluczone, że firmie MGCOOL zostanie powierzona jakaś charakterystyczna seria smartfonów.

Tabletowo.pl Huawei ma Honora, a Elephone tworzy własną submarkę - poznajcie MGCOOL Chińskie Ciekawostki Nowości Producenci

Główne motto nowej marki to:

„Doświadcz innego świata”

Misją przedsiębiorstwa ma być promowanie cyfrowego stylu życia dzięki udostępnianiu najnowszych technologii w postaci produktów, które byłyby coraz bardziej inteligentne, ale jednocześnie atrakcyjne cenowo. Brzmi to po prostu jakby Elephone przesunął budżetowe urządzenia pod inne logo. Zobaczymy, jak to się będzie kształtować, ale jednocześnie trzymamy kciuki.

Tabletowo.pl Huawei ma Honora, a Elephone tworzy własną submarkę - poznajcie MGCOOL Chińskie Ciekawostki Nowości Producenci

Obecnie produkty marki MGCOOL to kamerki sportowe, szybkie ładowarki i akcesoria audio. Następne urządzenia dołączą pewnie później.

źródło: MGCOOL, gizchina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona