Ważne

Znowu wszystkie przejazdy z myTaxi za połowę ceny!

Chyba się ze mną zgodzicie, że poruszanie się po Warszawie własnym samochodem jest dość uciążliwe. Zwłaszcza w chwilach, gdy nam się śpieszy, życie uprzykrzają nie tylko wszechobecne korki, ale również brak miejsc parkingowych. Rozwiązaniem jest korzystanie z usług komunikacji miejskiej lub… taksówek. Alternatywą dla korporacji taksówkarskich już od dłuższego czasu są przewoźnicy tacy jak Uber czy myTaxi, z usług których często zdarza mi się korzystać. Zwłaszcza, gdy obowiązuje tak świetna promocja. Bo w myTaxi – znowu – wszystkie przejazdy są za 50%!

Aby skorzystać z promocji wystarczy pobrać aplikacę myTaxi (działa na Adroidzie, iOS, BlackBerry i Windows Phone), dodać sposób płatności (karta kredytowa lub PayPal) i płacić przez aplikację po zakończeniu kursu. 50-procentowy rabat zostanie naliczony automatycznie – za każdy przejazd, który odbędziecie do końca listopada. Co ważne, nie ma ograniczeń w liczbie przejazdów. Nie ma też żadnych haczyków. Z poprzedniej promocji skorzystałam wielokrotnie i obyło się bez żadnych przykrych niespodzianek.

Promocja obowiązuje dla wszystkich klientów (wszystkich, bez wyjątku) w każdej lokalizacji, w której działa myTaxi – czyli w Warszawie, Krakowie i Trójmieście. Od dziś (tj. 31.10.) do 30.11.

mytaxi-listopad-50-1

Pamiętajcie też, że jeśli nie korzystaliście jeszcze z usług myTaxi, rejestrując się z polecenia znajomego możecie otrzymać 50 złotych na pierwszy kurs (wtedy druga osoba również otrzymuje voucher o tej samej wartości). Gdybyście chcieli się zarejestrować z mojego polecenia – kod: katarzyna.pur

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona