Ważne

Huawei Enjoy 6 może zadebiutować już za tydzień, 27 października

Już w przyszły czwartek, 27 października, Huawei może zaprezentować nowy smartfon – Enjoy 6. Ma to być urządzenie ze średniej półki, które spełni wymagania większości użytkowników.

Na profilu fanklubu Huawei w serwisie społecznościowym Weibo opublikowano widoczną wyżej grafikę wraz z informacją, że poszukiwani są wolontariusze na 27 października. Sam producent nie potwierdził jeszcze, że tego dnia odbędzie się jego konferencja, ale zapewne jest to tylko kwestia czasu. Szczególnie, że zostało go bardzo mało.

Z dużym prawdopodobieństwem to właśnie Enjoy 6 zadebiutuje za tydzień. Jest to bowiem jedyna, nadchodząca nowość, o której dowiedzieliśmy się niedawno, a która nie miała jeszcze swojej premiery. Owszem, jest jeszcze Mate 9, ale wiemy już, że smartfon zostanie zaprezentowany dopiero 3 listopada.

Enjoy 6 będzie ciekawą propozycją ze średniej półki z 5-calowym wyświetlaczem HD (720×1280), ośmiordzeniowym procesorem 1,4 GHz, 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparatami 13 Mpix (tył) oraz 5 Mpix (przód) i czytnikiem linii papilarnych. Smartfon, jak większość nowo debiutujących średniaków, ma mieć też metalową obudowę.

Huawei DIG-AL00 (Huawei Enjoy 6) w TENAA

Huawei DIG-AL00 (Huawei Enjoy 6) w TENAA

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona